КаваЗМолоком• 28 января 2023
Кето диета. Минус 2.5 за 3 недели.
Есть не хочу вообще. 165 кг. До диет было 72.4. сейчас 66.1. В целом за 2 мес похудела на 6+кг. Кето не строгая, иногда ем фрукт, много зелени. В общем зашла.
Очень не хватает гречки, хоть пару картофелин в неделю в мундирах... К сладкому и прочему равнодушна сейчас. Раньше налегала в основном на блины, выпечку разную и две ложки сахара в кофе...
Вопрос вот в чем. Ну похудею скажем до нужного мне веса. 55 кг)) А что потом, как выходить из диеты и не набирать?
Апрель Ивановна• 28 января 2023
Автор,сейчас неделю сижу на подобном питании и даже нет -0,5. Хотя,в молодости ела жиры , овощи и хорошо похудела.
Вы едите мясо, жирные колбаски и тд?
Расскажите хоть примерно как питаетесь и как часто?
Вы едите мясо, жирные колбаски и тд?
Водійка хімарса• 28 января 2023
Запам’ятайте назавжди:ніяка дієте не є хорошою та корисною. Після них вага завжди повертається і з здоров’ям починаються проблеми
Щоб скинути потрібно правильне харчування та спорт
Не буду• 28 января 2023
Слушайте, ну как так? Налегать на блины, выпечку, сахар в кофе и весить всего лишь 72:кг?? Можно позавидовать. А рост какой?
Stepa_nida• 28 января 2023
Кето - нормальний раціон харчування, і за умови обрання коректних продуктів, не шкодить здоровʼю. Тому більшість коментарів тут навряд чи дійсно вивчали проблему далі, ніж пару копірайтних статей в гуглі.
Щодо подальших дій зі збереження ваги. Якщо немає проблем, які привели вас до кето (інсулінорезистентність, аутоімунні проблеми), то в принципі із бажаною вагою можете переходити на мʼякий lchf протокол. Печена картопля - це класний продукт, особиво печена в мундирі і з додаванням дрібки масла гхі. Гречка теж в принципі норм продукт, як і кіноа.
Але якщо повернете вуглеводи в істотній кількості, то очікуйте десь +2-3 кг за рахунок ’вуглеводної’ затримки, хтось із цим справляється, хтось ні. Багатьом допомагає у подальшому більш білкове харчування (для контролю відчуття голоду).
КаваЗМолоком
• 28 января 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вы едите мясо, жирные колбаски и тд?
Мясо,рыбу,орехи. Зеленые салаты..
Ашотакоя• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Кето це назавжди
А ПП це не назавжди,так?
А так, правильно.
ПП це до першого зриву
А так, правильно.
ПП це до першого зриву
Ашотакоя• 28 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Мясо,рыбу,орехи. Зеленые салаты..
Ви коли схуднете до потрібної ваги, то додасте трохи більше вуглеводів
Воно само виходить)
Десь яблуко, в п´ятницю пару шматочків картоплі по селянські))
А взагалі, поки на кето була чудова себе почувала....
Воно само виходить)
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляАшотакоя
А ПП це не назавжди,так?
А так, правильно.
ПП це до першого зриву
А так, правильно.
ПП це до першого зриву
Якщо під пп ви маєте на увазі дробне харчування, то просто перехід на 3 прийоми в день не дають розжертися, на пп ж немає обмежень у здоровій їжі. Кето ж виключає дуже багато корисних продуктів((
КаваЗМолоком
• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Сколько я буду худеть на ПП? Год?
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Сколько я буду худеть на ПП? Год?
Швидше, все залежить від калорій кбжу
КаваЗМолоком
• 28 января 2023
Ответ дляksusha1155
Швидше, все залежить від калорій кбжу
Я не против ПП после кето. Мне нужно к весне убрать живот совсем. После третьих родов очень распустилась в питании и получила. Теперь нужно браться за дело, мне на работу весной выходить.
ksusha1155• 28 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Я взагалі вважаю пп просто здоровим харчуванням, тільки 5 процомів їжі для розгону метаболізму, який сильно зупинився. З кето вони такі різні як небо і земля, краще порадьтеся з якимось спеціалістом (лікарем) як сходити з кето без шкоди для здоров´я.