Светик100• Изменено 28 января 2023

Як поскаржитись на аккаунт в Тік-Ток?

Наткнулась в Тік-ток на аккаунт однієї жіночки. Вона з Києва, і штопає відоси, що в нас тут все погано: вулиці перейменовують, ціни високі, і взагалі, в СРСР було краще. Написала кілька коментарів їй, чому так відбувається і куди їй їхати. Ну вона мене заблокувала)
Страшно серед таких жити. Жалітись в Тік-ток немає змісту. Питання: куди пожалітись, щоб їй гайки прикрутили? Боляче, що в Києві є такі особи
Milka8181• 28 января 2023
в сбу
автор Светик100 • 28 января 2023
Ответ дляMilka8181
в сбу
Так, а як?
анна 1986• 28 января 2023
Причина скарги? Людина висловлює свою думку,ми ж не в рашці
Milka8181• 28 января 2023
Ответ дляСветик100
Так, а як?
https://t.me/stop_russian_war
Milka8181• 28 января 2023
Ответ дляанна 1986
СБУ ее проверит и если просто ее ’думка’, все будет хорошо, вы не переживайте за нее
автор Светик100 • 28 января 2023
Ответ дляанна 1986
В неї увесь контент такий. Що пам’ятники зносять, вулиці перейменовують, натяки, що живе серед фашистів. І русня коментує
автор Светик100 • 28 января 2023
Ответ дляMilka8181
https://t.me/stop_russian_war
Дякую!
Семицветка• 28 января 2023
Ответ дляСветик100
Если у нее есть прямые призывы к сепаратизму, ею заинтересуются. Если нет, после проверки СБУ будет и дальше нахваливать ссср (
автор Светик100 • 28 января 2023
Ответ дляСемицветка
Жаль…
ДевочкаКрасавица• 28 января 2023
Ответ дляСветик100
Ну то что памятники сносят, я тоже против этого. Зачем? Это наша история, это было, от этого никуда не деться
автор Светик100 • 28 января 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Тут справа в тому, під яким соусом вона це подає і коментарі русняві, що як ви там живете, потерпіть ще трошки. При цьому, ні єдиної (!) згадки про обстріли у Києві. Хоча сама в Києві живе