ZhukOlena• 28 января 2023

Як думаєте, куди буде новий великий наступ росії, про який так говорять?

"Росія планує наступальні дії на лютий, можливо вже наступного тижня - експерт RUSI."
Всюди пишуть про новий наступ, але який напрямок - практично немає інформації. Як думаєте, куди будуть йти?
Прохання про " отріцательний наступ" і т.д. не писати. Сама б хотіла в таке вірити, але реальність інша, і нажаль ворог сильний і жорстокий
Чашечка чая• 28 января 2023
Ответ дляZhukOlena
До речі, десь читала воєнкорів, і от майже усі пишуть, що без куп´янського заходу не можливо повністю взяти Донецьку область
Сколько Купянск был в оккупации? У них за это время ничего не получилось взять, то сейчас тем более не получится
Машенька Ивановна• 28 января 2023
Ответ дляbananos
Ot
Це ви взагалі звідки притянули і що мали на увазі?
ultragringo• 28 января 2023
Ответ дляZhukOlena
Ой, сорі, не то. США і Китаю. За Тайвань, я так розумію
А. А я уже новости перечитывать собралась.
Соната любви• 28 января 2023
Родичі військових під Бахмутом заявляють про високі втрати і вимагають їхнього відведення
Продовжується скандал із 116-ю бригадою ТРО з Полтавської області, яка воює в районі Бахмута та Соледара.

Раніше її бійці записували звернення до Володимира Зеленського та Валерія Залужного, заявляючи, що їх відправляють у бій без підготовки та належного оснащення.

Із ситуацією обіцяв розібратися голова Полтавської ОВ Дмитро Лунін.

А зараз звернення до влади записали родичі бійців бригади. Вони стверджують, що частина батальйонів бригади ’розбита під Соледаром, зазнала великих втрат, там не залишилася жодного офіцера в строю, немає необхідної зброї та командування’. Закликають повернути бійців на місце постійної дислокації та надати їм медичну допомогу.

На другому відео – родичі бійців блокують виїзд авто офіцера.
https://antikor.com.ua/articles/605377-rodstvennik...
Vaslek• 28 января 2023
Наступление будет на те же грабли. Только на этот раз рашка получит хорошую пи@дюлину и свалит.
Lizavel• 28 января 2023
Чем брать будут? И кем? Сейчас в белораше 6 к. военных всего
Sokol_v_tapkah• 28 января 2023
Ответ дляultragringo
росии с Китаем? Та пусть.
Сша с китаем
Klodia• 28 января 2023
Ответ дляZhukOlena
США і росії
Вы считаете, что будет война США и россии, да?
Куздра• 28 января 2023
Якщо до нас поїде з Європи військова техніка, то вони попруть десь в районі Ковеля, намагатись перерізати шляхи поставок. Та їх треба буде там стримувати, нищити. Тому й мобілізація в нас така швидка, повістки на кожному кроці. Бо треба люди будуть.
Це моя думка
Lizavel• 28 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Це моя думка
Техніка йде раніше, ніж це оголошують в новинах,з зрозумілих причин
Куздра• 28 января 2023
Ответ дляbananos
Ot
Так це не Китай. Це дебіли з КНДР
ShellyBelly• 28 января 2023
Ответ дляMassaraksh
Це моя думка
Люди треба,тому що багато втрат. Лишень тому. Те що дохнуть руські, наших хлопців полягло не менше..
автор ZhukOlena • 28 января 2023
Ответ дляKlodia
Ні, вище написала, помилилася
Re1ne• 28 января 2023
Ответ дляbananos
Ot
Так это не Китай, блин, не позорьтесь
Moco• 28 января 2023
Ответ дляLizavel
_*🔥 Якщо лукашенко наважиться вступити у війну, то танки НАТО будуть у Мінську за 2 години після порушення державного кордону України, — Байден*
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляbananos
Буде такий самий великий наступ як їх параша велика їх прєзік великий і їх армушка.
Але мене інше хвилює, Китай конкретно пригрожує США
Шо, опять? Шо каже ?(китай)
Куздра• 28 января 2023
Ответ дляMoco
Це вкид з телеграму. Ніде немає цієї цитати окрім декількох пабліків в ТГ
автор ZhukOlena • 28 января 2023
Ответ дляMoco
Не думаю що офіційна особа таке б говорила у пресі
Светлана777• 28 января 2023
Ответ дляMoco
Чего ж танки не в Москве тогда?
Moco• 28 января 2023
Ответ дляZhukOlena
Хз, прочитала в группе своего города
Alena5336623• 28 января 2023
Я теж з цього приводу дуже переживаю. Нещодавно подивилася Iлларiонова, давав iнтерв´ю каналу ukrlive (новое натупление пу), 2 тижднi тому...якщо цiкаво то знайдiть на ютубi. Про що там йдеться писати не буду, бо звинуватять зараз у всьому на свiтi.
oksanav• 28 января 2023
Ответ дляbananos
Там за Тайвань Китай тригерить знатно.
соняшка• 28 января 2023
автор, вам не надоело? по моему вы регулярно заграницей
уже представляю количество ипсо перед 24.02
Сестры Гримм• 28 января 2023
Ответ дляoksanav
Там за Тайвань Китай тригерить знатно.
то вже ж пелосі показала хто в домі хазяїн
автор ZhukOlena • 28 января 2023
Ответ длясоняшка
Помиляєтесь, я вдома в Україні, Київська область. І просто подумати, що людям властиві переживання, що вони хочуть дізнатися більше інформації - це ні. Одразу боти, клони і т.д. Якщо не подобається тематика теми - просто не заходьте. Так ні, якісь скарги пишуть, хамлять.
автор ZhukOlena • 28 января 2023
Ответ дляAlena5336623
Хто такий Іларіонов?
Читака• 28 января 2023
Йолки, ото я здивувалась - п´ятниця, ніч і нема теми про наступ, фух, тепер є, все ок. я як почула бах, мені і без наступу було достатньо.
автор ZhukOlena • 28 января 2023
Ответ дляЧитака
Звісно ввечері. Світло тільки о 18:00 дали. Поробила справи і на кохану порадницю
oksanav• 28 января 2023
Ответ дляСестры Гримм
Авжеж. Але ж Китаю нейметься )
interior_designer• 28 января 2023
Ответ дляZhukOlena
Хто такий Іларіонов?
Молочный брат Жданова и Арестовича 😂 пиздун-фантаст