Дюймовочка• 28 января 2023
Хто має великі групи у вайбері?
Хто продає у вайбері і має великі групи, як ви їх розкручували?
Є групи по обміну рекламою. Але я обмін не хочу. В декілька груп давала платну рекламу. Де шукати ще групи, в яких можна свою групу розмістити?
Дюймовочка
• 28 января 2023
Ответ дляРедисочка
Во первых вы должны быть интересны и конкурентоспособны.
Ну це я сама не зрозумію)
Просто дивлюсь багато груп з тим же одягом. Дійсно багато. І в усіх від 5 тис і більше людей.
В мене іграшки.
Зараз 3500. Але ж хочу більше.
В мене іграшки.
Зараз 3500. Але ж хочу більше.
Дюймовочка
• 28 января 2023
Ответ дляРедисочка
Заинтересуйте ценой и у вас будет большая группа.
В мене нормальні ціни. То щоб люди додавались, тоеба ж десь свою групу рекламувати.
Я про це питаю. Де краще рекламувати?
Редисочка• 28 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Я про це питаю. Де краще рекламувати?
здесь рекламируйте себя, каждого клиента приглашайте в группу, обещайте например еще и скидку при первой покупке из группы, в других группах договорится обмениваться ссылками на свои группы. Раскручивайтесь это же в ваших интересах.
Дюймовочка
• 28 января 2023
Ответ дляРедисочка
Здесь це де?
Правила порадниці знаю, тут зі своїми посиланнями не можна :)
Редисочка• 28 января 2023
ну как не можна, в продовайке делаете анонс, оттуда через личные сообщения приглашаете в группу. Вуаля.
Подтяжка• 29 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Здесь це де?
В продавалці