Dianichka• Изменено 29 января 2023

Кто на финише курса немецкого языка (В)

Как вы сами реально ощущаете? Вы владеете языком на ...каком уровне? Понимаете разговорный, можете читать письма и писать? Опять же, честно: на какую работу вы сможете реально пойти работать по личному знанию языка? Как общее настроение? Курс понравился? Вы учитесь с удовольствием? Видите перспективы? Или? Всем спасибо и успехов вам!
florak• 29 января 2023
Сдала на B1 в ноябре, сейчас на B2. Работаю, учусь. В офисе стараюсь как можно больше практиковаться, общаясь с коллегами. Письма пишу достаточно простые пока, без сложно подчиненных предложений. Все, что касается разговорных общих тем - чувствую себя уверенно. Но для работы - это пока катастрофически мало (у меня финансовая сфера), пока на работе спасает хороший английский.
Natabond76• 29 января 2023
Я ще не на фініші, вивчаю з травня. Закінчила А1, розпочала А2. Погоджуюся з тим, що потрібно мінімум 2 роки, щоб більш-менш вільно спілкуватися. Мова почала подобатись, коли змінила курси і виявилось, що в моїй групі чудова вчителька. Що маю на сьогодні: можу пояснити простими реченнями, що мені потрібно у соціальній службі, у лікаря, на вокзалі, у крамниці, написати простого листа соціальному працівнику або у школу дитини. Але ще підглядаю у перекладач. Коли звертаються перші до мене, то набагато важче. Буває, що зрозуміла про що мова, але одне-два слова не вловила і губиться весь зміст. Про повноцінне спілкування мова і близько поки що не йде. Але я радію навіть маленьким успіхам. Добре знаю англійську, то вона мене поки що виручає