Ежик Хрюха• 29 января 2023

Давайте помріємо?)) як класно бути багатим)

можна купляти собі красиві речі… їжу яку захочеш, часто ходити в ресторани, дітям купувати іграшки які вони захочуть)
А що ви купували б?) куди витрачали б кошти, якби були багаті?)) я б по магазинах часто ходила)
На море зотіла б…)
NYC• 29 января 2023
Ну за все в жизни надо платить, чем готовы заплатить вы?))

Алгонавт• 29 января 2023
Класно бути здоровим.
Безпринципная• 29 января 2023
Ответ дляNYC
Человек просто помечтать хочет, что вы сразу
Копирайторша• 29 января 2023
По опыту когда стало многое доступно, отпало желание что то покупать.
Серьезная баба• 29 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Класно бути здоровим.
100%
Ужгород• 29 января 2023
В моем понимании я не богатая, но покупаю все что хочу, и на море лечу когда хочу, детям отказа нет ни в чем. Поэтому мечтать в этом плане не о чем. А вот о чем мечтаю это о мейн Куне , уже 10 лет
автор Ежик Хрюха • 29 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Класно бути здоровим.
Ой це поавда
Але коли є гроші на норм лікарів і ліки і відпочинок то здоровим бути легше я думаю
ЭтаваНиМожетБыть• 29 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Класно бути здоровим.
Можна бігати, займатися спортом, ходити з дітьми в походи, кататися на лижах...
Оловянный_Прагматик• 29 января 2023
Это не богатство, а закрытие базовых потребностей

Копирайторша• 29 января 2023
Ответ дляБезпринципная
В каждой теме должна быть как..шка)))
Куда ж без меня• 29 января 2023
Купила бы виллу в Мексике и где то в Азии. Путешествовала бы постоянно.
Простоваля• 29 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ой це поавда
Ще нікого гроші від смерті не врятували.
Невиліковних хвороб маса зараз
автор Ежик Хрюха • 29 января 2023
Ответ дляОловянный_Прагматик
Ага. Іграшки модна купувати за 100 грн а можна і за декілька тисяч)
Так само одяг
Можна вдягатись в секонді і наче закривати цю потребу а можна і в дорогих магазинах)
ЭтаваНиМожетБыть• 29 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ой це поавда
Але багатьом болячкам плювати на гроші 🤷🏼‍♀️
Є у мене знайомі з хорошими фінансами. Він майже сліпий, у неї рак
Копирайторша• 29 января 2023
Ответ дляАлгонавт
Класно бути здоровим.
Это да, остальное можно заработать и купить)))
Королева спама• 29 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Ой це поавда
Стива Джобса деньги не спасли.
автор Ежик Хрюха • 29 января 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Боже 😭😭😭
Це вже тоді дійсно безвихідь
Оце мабуть найстрашніше
Копирайторша• 29 января 2023
Ответ дляУжгород
То же самое. Останавливает то, куда его девать если на отдых лететь. Родственников и друзей поблизости нет, да и напрягать никого не хочу
Безникая• 29 января 2023
Летала б на море,путешествовала б в странах ,которые хочу увидеть.Закончила б курсы.Кофейню может открыла б.Квартиру б купила,машину,не работала б

Оловянный_Прагматик• 29 января 2023
Ответ дляЕжик Хрюха
Так само одяг
Ну а можна купляти іграшки по декілька тисяч доларів.
Все відносно.
Безпринципная• 29 января 2023
Ответ дляКопирайторша
Есть отели для животных
Дерево береза• 29 января 2023
Я в мережах не зареєстрована,якбт там побачити що хто виставляє,ну однозначно подорож в якісь цікаві місця.А всі моі мріі зараз і давно про майбутнє дітей і здоров’я.
Анонимарик• 29 января 2023
Мальдіви, на Тай, організувала конюшню з кіньми для ненормотипічних діток
Безпринципная• 29 января 2023
Ответ дляБезникая
Кофейня за вас бы работала?:)
Копирайторша• 29 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Есть отели для животных
Знаю....но как то не доверяю....наверно еще не созрела)))
Копирайторша• 29 января 2023
Занялась бы волонтерством.
Простоваля• 29 января 2023
Ответ дляБезпринципная
Есть отели для животных
У мене є кіт і собака. Ніколи я б не залишила там тварин.
Особливо собаку. Вона в мене без мене майже не їсть нічого, так сумує
Кіт на стресі забивається в куток і декілька днів не виходить.
Для тварин це не гуд
Не куру• 29 января 2023
Бачила я ті сумки майкл корс. Ну циганщина якась.
Кто крайний?• 29 января 2023
Мы не то, что богатые, но обеспеченные, наверное
Покупаем всё, что хотим
Мечтаю только о нашей победе над русней
Пиши-пропало• 29 января 2023
Був час, коли я могла собі все це дозволити гроші не рахуючи. Один мінус - працювала я ну дууууже багато. Сім’ю майже не бачила і часу витрачати ці гроші майже не було.