Просериарила молодость• 29 января 2023

Интертоп будет дешевле?

Пишут-70%, но по факту на хорошую детскую обувь такой скидки нет((( как думаете, будет ещё?
Персонаж Аноним• 29 января 2023
Може так,а може й ні,я було чекала і не дочекалася,а було в лютому зробили ще знижку більшу.

Сосулька• 29 января 2023
В феврале -март точно будет
Миссис Буркул• 29 января 2023
Я зазвичай купую у лютому, десь після 7го числа, але було, що пізніше іще знижували ціну
автор Просериарила молодость • 29 января 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Дякую!
соева-сысоева• 30 января 2023
Тільки не факт, що буде розмір, чекала на челсі Марко Поло, а розміру вже немає((
Ламзак_сдутый• 30 января 2023
Ответ длясоева-сысоева
А они, наоборот, не поднимут цену на челси? Сезон ведь. Тоже жду.
соева-сысоева• 31 января 2023
Ответ дляЛамзак_сдутый
А хто їх знає, наче сезон, але модель минулого сезону. Розміру все одно немає вже мого)
Ламзак_сдутый• 01 февраля 2023
Ответ длясоева-сысоева
И я смотрю на модель прошлого года Экко. Но пока все размеры есть.