Пес Патрон• 29 января 2023
Їду додому і плакати хочеться.
Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляПрасковична
Пригода класна, для емоцій, покращення фізичного стану це супер. Але Ви нещасна жінка. Вам 40 років, троє дітей. Замість повноцінних, здорових відносин, не ховаючись ні від кого Ви задовольняєтесь такими відносинами (які навіть відносинами не назвеш). Вашому «кавалеру», звісно, все підходить: він розуміє, що розлучитись Вам не вигідно, то ж він може не обіцяти нічого, окрім сексу.
Ви пишете, що він галантний, уважний і тд. А як повинно було б бути? Аби він Вам навіть квітів не подарував і не подав руку з авто - я б навіть не знаю, як би це називалось.
Подумайте. Вам не 20 років. Вас не повинно влаштовувати ОСЬ ЦЕ ВСЕ.
Судячи з Ваших відповідей та розповідей - це для Вас не лише секс. Він отримує, пардон, банальний трах, а Ви його порівнюєте з прекрасним принцем, який мало вже не любить Вас. Хоч Ви і намагаєтесь переконати себе, що це не так.
Я Явам не буду заперечувати. Можливо, ви праві. Але мені добре тут і зараз. В мене купа позитивних емоцій. Він мені нічого не обіцяє абсолютно, просто запитує. Я бачу, що він хоче, щоб я сказала, що хочу бути з ним. Можливо, це потішило б його і не більше. Я не кажу цього, я сама не знаю, чи хотіла б я бути з ним, тобто жити. Мені просто добре поруч зараз. байдуже, як там далі буде.
Єдина Країна• 30 января 2023
Ответ дляжелезный занавес
Повторюсь - герпес типу 1 є у всіх, а генітальний герпес тип 2, і це зовсім інша хвороба. Тип 1 не проявляється на геніталіях, а якщо у людини генітальний герпес, значить вона заразилась типом 2, який до так званої ’застуди на губах’, тобто герпесу 1-го типу, не має відношення. Але це звичайно не означає, що можна цілуватися і лизатися з малознайомим мужиком у якого герпес на губах, краще звісно цього не робити, як мінімум тому що герпес це така собі ранка, а в крові може бути дещо страшніше ніж банальний герпес
герпес 1 типу проявляє себе на геніталіях в тому числі, і передається туди через оральний секс. ось скрін з першої ж статі що попалась
Єдина Країна• 30 января 2023
Ответ дляжелезный занавес
або ось
Ответ дляАристократка-тунеядка
То есть не автор омерзительная особа ?потому что ее ждут муж и дети , пока она спит непонятно с кем и выставляет это на советчице .
А я ?)))
Конечно. Откуда вы знаете ее историю отношений с мужем? По вашему женщина не должна быть счастливой? Я считаю что должна быть верна сама себе, она сказала что не спит с мужем. А эти формальные штампы в паспорте никому и нафик не впали в наше время.
ЗабежАЛОЧКА• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Точно відсмокчу,ще й у вашого відсмокчу.
Йому 100 проц. Йому содобається
Удалено администрацией...
Едимнаморе• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Мабуть хочу відносин, нормальних відносин, а не таких, які у мене з чоловіком.
Как я Вас розумію
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Удалено администрацией...
я знаю. Написала так, як кажуть москалі через Е.
Так що сама тупа, як пробка.
{СоJIнТсЕ}• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ми познайомилися в Україні, йому було 16, мені 19. Мені 40.
Пам´ятаю Вашу першу тему.
ЗабежАЛОЧКА• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Так що сама тупа, як пробка.
Ты даже не поняла, что отписалась про скрин темы-армянина ’я знаю. Написала так, як кажуть москалі через Е’. Ну как тебя ещё назвать? Так армянин все таки тебя и... И тема твоя.
{СоJIнТсЕ}• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Вчора згадували з ним, що тоді в нас не було мобільних. Він попитав, чому я не відписала на його лист. Що могли ще тоді бути разом. А я й справді не знаю, чому.
Та Ви б уже розлучилися з ним до цього часу
{СоJIнТсЕ}• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Розлучилися з чоловіком не думали?
железный занавес• 30 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
або ось
Тип 1 є у всіх, і у вас і вашого чоловіка, тож взагалі не слід ні з ким займатись сексом) 100% безпека)
Сундучок с каникулами• 30 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
от ви її тонко підловили - а тут далі не вірять, що це одна особа з двома коханцями
Єдина Країна• 30 января 2023
Ответ дляжелезный занавес
не у всіх, але у більшості. зараження відбувається в основному в активній фазі, коли є висипання. тому про не займатись взагалі - це зайве.
железный занавес• 30 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну так коли є висипання, самій людині з висипаннями думаю не дуже то і хочеться цілуватися і лизатися
Дюагональ• 30 января 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Не стоит смотреть классику если не читали книгу. И уж тем более приводить это как пример
Не видела ни одной экранизации. Ваш совет очень ценен для меня, вы такая тактичная, шалашовка Каренина наверное ваш эталон, потому что корсет носила.
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ще не знаю
Ой, та чи не ценность - букет )))
Притяните еще мужу домой )))
Выкинула и забыла, он и так завянет через пару дней, какая разница когда выкинуть, раньше или позже?
Притяните еще мужу домой )))
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Я б не сказала, що любов прям, але мені добре з ним. І в нас з ним нема майбутнього, думаю
Почему так думаете? Он не готов Вас принять с детьми? Готов только на потрахушки по выходным с замужней во все дырки?
Он Вас спрашивает, чего Вы хотите. А чего хочет он, Вы не спрашивали? Почему? Пусть ответит, зачем все эти цветы, ухаживания и пр.?
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляВишиванка
Я його майже рік не бачила. Не йду, бо він кається, і мені не вигідно йти, за його знущання наді мною заберу в нього все, що дає.
Ну заберете, а дальше что? С Вами ладно, не с одним членом, так с другим.
А дети?
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ну ладно там нашла одного мужика любовника
А тут мы знаем о двоих.
Дело не в муже.Дочка на заставке видно маленькая. Если муж так плох зачем 3 детей?
Вы наверное думаете вот я классная аж двоих любовников имею.
Пока армянин не пишет, то есть немец.
Вы армянину как сказали на выходных я никогда не могу у меня семья.
А тут на три дня пропадаете с немцом.
Оставили детей, ну может двое то взрослые , а дочка ж товидно не взрослая.уделили бы время детям.
Ну что у кого ещё там сомнения есть?
Давайте пишите и дальше что это не она.
Дети? Да как то вырастут.
А вы уже какая есть.
Семейная жизнь это не каждый день праздник и веселье , надо вместе проживать тяжелые моменты.
Ну к тут два любовника🫤ну хз
Что тут ещё сказать.
А тут мы знаем о двоих.
Пока армянин не пишет, то есть немец.
А тут на три дня пропадаете с немцом.
Ну что у кого ещё там сомнения есть?
Давайте пишите и дальше что это не она.
Дети? Да как то вырастут.
А вы уже какая есть.
Ну к тут два любовника🫤ну хз
Что тут ещё сказать.
Ответ дляВишиванка
Ви були у шкурі автора? В мене є син, дорослий. І чоловік- скотина (так, сама обрала, бо дурна була). Пиячив, декілька разів вдарив. Зараз я йому наставляю роги і мені не соромно.
Автор про свого чоловіка такого не пише.
Автор приділяє багато значення сексу і який секс, скіл кт разів, ас.
Скоріш за все з чоловіком цього не було
Але як ми вже дізнались у неї два коханця
Скоріш за все з чоловіком цього не було
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Та я сразу поняла что это одна и та же женщина
Ей стыдно видимо сказать что с армянином в чт было , а тут с немцем на три дня )
Осудят 😃
Викасикрет• 30 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Поплакала і знов фіалка розцвіла
Ну шо ми усі з нетерпінням ждем як ви страдаєте по армяньчику
Який він класний і як вас до нього тягне
Это какое-то расстройство? Или просто человек троллит? Были также темы про жопу и грудь от автора.
Я все, конечно, понимаю, но чисто теоретически, где ж в этом плотном графике потрахушек со старыми и новыми знакомыми поместить быт и детей? Так бывает?
Вишиванка• 30 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
А дети?
А что дети? Сын его ненавидит, есть за что. И он почти совершеннолетний. Вот ночью муж написал, что покончит с собой, а мне реально жалко кота, не его
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляВишиванка
Какого кота?
Насчёт покончит собой - это манипуляция?
Ну хорошо, сын уже почти взрослый, а еще двое? Им сколько?
Вишиванка• 30 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
Какого кота?
Его кота. Грозится и его с собой забрать Понятия не имею, манипуляция или нет.