Пес Патрон• 29 января 2023
Їду додому і плакати хочеться.
Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Вишиванка• 30 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
Какого кота?
Насчёт покончит собой - это манипуляция?
Ну хорошо, сын уже почти взрослый, а еще двое? Им сколько?
Я не автор. У меня один сын
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляВишиванка
Его кота. Грозится и его с собой забрать Понятия не имею, манипуляция или нет.
Куда забрать?
Чудо-Рыба-кит• 30 января 2023
Ответ дляДюагональ
Не видела ни одной экранизации. Ваш совет очень ценен для меня, вы такая тактичная, шалашовка Каренина наверное ваш эталон, потому что корсет носила.
Попробую по-другому. Вы выдумываете то, чего в тексте не было, тем самым дискридииируете себя. Выглядите нелепо. Но дело ваше, бузусловно. Советов я вам не давала, слишком расточительно было бы с моей стороны.
Я всего лишь попросила не распостронять ложные данные по незнанию.
Ответ дляВикасикрет
Это какое-то расстройство? Или просто человек троллит? Были также темы про жопу и грудь от автора.
Я все, конечно, понимаю, но чисто теоретически, где ж в этом плотном графике потрахушек со старыми и новыми знакомыми поместить быт и детей? Так бывает?
Нет
Просто так живёт. Я думаю она всегда такой была.
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Нет
Це ви так думаєте.
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Да были всегда такой
А вот и проявили себя сейчас
Что бы не терять время сразу на всех мужиков)
Та то ваше дело.
Просто вы заврались здесь)
А вот и проявили себя сейчас
Та то ваше дело.
Просто вы заврались здесь)
Ваше право так думати
Пукимончиг• 30 января 2023
Якщо Ви така нещаслива у шлюбі, то скажіть йому про це, скажіть, що хочете бути з ним. Подивитесь на його дії, щоб не плекати надію і гадати, як би було. Як і ці 20 років тепер, а якби ж відповіла...
Хоча нещаслива у шлюбі, але ж троє дітей маєте
Він готовий до цього?
Тракторні війська• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
я знаю. Написала так, як кажуть москалі через Е.
Так що сама тупа, як пробка.
Так то ж армянин вам писав
. А нащо розповідала, що ’то не я’? А де ж захисниці блудниці поділись.
Тракторні війська• 30 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Нет
Так, це психологія. Не може вірна дружина за неділю стати дешевкою та мати декілька коханців із зайту знайомств. Вона так себе давно поводить, тому в неї не має навіть сумніву, страху, занепокоєння. В неї давно винен чоловік.
Сиреневая цапля• 30 января 2023
Ответ дляТракторні війська
Меня больше интересует, это что ж там должен быть за муж-олень, который всё это терпит. Ну не лох же он совсем, мог проверить к какой подруге его жена ездит, с кем встречается...
Доверяй, но проверяй!
Тракторні війська• 30 января 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Доверяй, но проверяй!
Не уявляю його причин. А може бути така сама логіка, як у жінок ’дітей своїх жаліє’, тому і живе з нею. Ви ж не думаєте, що вона приїхала через три дні і кинулась готувати вечерю і уроки перевіряти, ні, мабуть це робить чоловік.
Первая ласточка инфляции• 30 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
герпес 1 типу проявляє себе на геніталіях в тому числі, і передається туди через оральний секс. ось скрін з першої ж статі що попалась
Красной нитью через всю тему о душевных терзаниях - герпес. Дался он Вам.
Сундучок с каникулами• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Це ви так думаєте.
була монашкою і раптом стала сексуально стурбованою?
Любящая болтать• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Я не сплю з чоловіком.
А з армянином не рахується?
Любящая болтать• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ваше право так думати
Навіщо Ви прикидаєтесь, що вірменина не знаєте? А в тій темі про німця ігноруєте?
Мені навіть в якийсь час Вас шкода стала із-за чоловіка. А Ви просто легкодоступна жінка....
Любящая болтать• 30 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Ми вже порахували)
До речі тему з армянином закрили
Ага....я до цього наївно думала ( вговорювала себе), що то дві історії. Хоча ще на початку історій автору ставила питання з цього приводу, вона відморозилась.
Разачаровусь_очень_быстро• 30 января 2023
Ответ дляТракторні війська
В мене в дядька жінка така була . Таскало все село , була слаба на передок. Оце і авторка така ж. По двоє за раз. Головне шоб анальчик був ))) а дядько кохав і терпів . Інколи ловив і давав по вухам . Думаю там так само. Але кінець був сумний в цій історії
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Триндець. Думайте, що пишете. Дивіться, щоб вас усе село не тасеало
Ответ дляПес Патрон
Ну ви самі собі такий образ створили, так що вибачайте. Чекаємо продовження і опис поз тепер з армянином. Треба змінити картинку
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Чекайте. Може, жочекаєтесь
Любящая болтать• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Чекайте. Може, жочекаєтесь
А що таке?
Вже не будете з нами ділитись?
Цікаво ж.
Куди букет діли?
Як зустріч з вірменчиком пройшла? Сьогодні ж понеділок.
Я вже вашої теми чекаю, як наступної серії серіалу.
Вже не будете з нами ділитись?
Цікаво ж.
Куди букет діли?
Пес Патрон
• 30 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
А що таке?
Вже не будете з нами ділитись?
Цікаво ж.
Куди букет діли?
Вже не будете з нами ділитись?
Цікаво ж.
Куди букет діли?
Все чудово)
Любящая болтать• 31 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Все чудово)
Вже не плачете? Нову білизну оцінив?
Пес Патрон
• 31 января 2023
Ответ дляЛюбящая болтать
Вже не плачете? Нову білизну оцінив?
Хто,вірменин?
Оцінив, і дав грошей на нову.
Любящая болтать• 31 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Так як тему закрили з армянином
То тут вже все наплуталось.
Та ничего не напуталось.
Четверг- армянин.( оплатил маникюр)
Выходные - немец ( подарил белье), увидел новый маникюр.
Понедельник - армянин, увидел новое белье.
Продолжение следует.....
Но уже за кулисами.
Автор больше не напишет.
Разоблачили ведь.
Четверг- армянин.( оплатил маникюр)
Продолжение следует.....
Но уже за кулисами.
Автор больше не напишет.
Разоблачили ведь.