Пес Патрон• 29 января 2023

Їду додому і плакати хочеться.

Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Звоночек• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ні, чоловік мені ніколи не здавався таким. З німцем познайомилися в Україні 20 років тому.
Навіщо ви двадцять років згаяли?

Аристократка-тунеядка• 29 января 2023
Ответ дляdiablo12
Ох и мерзкий комментарий, соответственно вы прям суперпример омерзительной особы
То есть не автор омерзительная особа ?потому что ее ждут муж и дети , пока она спит непонятно с кем и выставляет это на советчице .
А я ?)))
Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Вы путаете двух разных женщин.
таких співпадінь не буває.
Цветок Мира• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Сказала, що до подруги в гості.
То знов ви
автор Пес Патрон • 29 января 2023
Ответ дляАпочемучка
Скільки вашім дітям?) ви ігноруєте питання? Чи не рік молодшій дитині?)
Ні, не рік. Яка різниця, скільки моїм дітям
Викасикрет• 29 января 2023
Ответ дляТракторні війська
таких співпадінь не буває.
Каких таких? У той отношения с армянином, с которым она в Германии познакомилась. У этой со старым знакомым немцем. В чем совпадения?
Викасикрет• 29 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А я ?)))
Представляете, если бы тему создал мужик? Охохо я натрахался, еду к жене, аж плакать хочется от того, как дома все кисло.
автор Пес Патрон • 29 января 2023
Ответ дляЗвоночек
Навіщо ви двадцять років згаяли?
Він поїхав додому. Сказав, що приїде на наступне літо. Потім написав. Я не відписала. Приїхав років через три. Дзвонив до моєї мами на домашній телефон, хотів попросити мій. Але мама сказала, що я заміжня і є дитина.
Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Вище тему почитайте.

Сундучок с каникулами• 29 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Если эту тему читают женщины из Германии, и если у вас есть знакомая учительница с тремя детьми, никогда не приглашайте ее к себе домой! Пока вы будете пить чай она отсосет у вашего мужа.
вона ще колись у своїх темах розказувала як хотіла підкотити до одружених вчителів -німців, у школі де вона працює, але ті не повелися
Апочемучка• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Велика. Якщо діти більш менш дорослі вам буде легше йти від чоловіка, думаю вони і самі розуміють ваші відносини з чоловіком.
Аристократка-тунеядка• 29 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Мужики таких тем не строчат
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляТракторні війська
Вище тему почитайте.
Нате ще мої значки повивчайте
Паранойя у вас.
Викасикрет• 29 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Мужики таких тем не строчат
Но так делают. Давайте представим, что мужик настрочил. Какие здесь были бы реакции?) Ну явно те, кто пишет про омерзительные комментарии, слов бы не подбирали.
Первая ласточка инфляции• 29 января 2023
Ответ дляТракторні війська
таких співпадінь не буває.
У автора це дійсно друга тема, але перша також була про німця, з яким познайомилася коли була студенткою. Армянин - то про іншу))
Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Нате ще мої значки повивчайте
Паранойя у вас.
Навіщо мені ваші значки, я вам не писала. Ідіть бігайте за іншими коментарями. За параною
автор Пес Патрон • 29 января 2023
Вчора згадували з ним, що тоді в нас не було мобільних. Він попитав, чому я не відписала на його лист. Що могли ще тоді бути разом. А я й справді не знаю, чому.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляТракторні війська
Бо вони такі самі.
НЛОша• 29 января 2023
Ответ дляВикасикрет
Низзя так делать! НАСА паниковать начнёт, если куча неизвестных объектов на орбиту выйдет!

железный занавес• 29 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
з приводу герпесу - це реальний факт, він переходить на будь які слизові незалежно від типу
Повторюсь - герпес типу 1 є у всіх, а генітальний герпес тип 2, і це зовсім інша хвороба. Тип 1 не проявляється на геніталіях, а якщо у людини генітальний герпес, значить вона заразилась типом 2, який до так званої ’застуди на губах’, тобто герпесу 1-го типу, не має відношення. Але це звичайно не означає, що можна цілуватися і лизатися з малознайомим мужиком у якого герпес на губах, краще звісно цього не робити, як мінімум тому що герпес це така собі ранка, а в крові може бути дещо страшніше ніж банальний герпес
PmB• 29 января 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
А я ?)))
А вы кто такая что судите автора?
А судьи кто?
GirlSuper• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Нате ще мої значки повивчайте
Паранойя у вас.
Ну и ?
Ваш скрин не похож
Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Бо вони такі самі.
Які такі самі?
Можна запитати Марину Волощук із Німеччини (з теми про армянина), чи є в неї знайома вчителька з трьома дітьми? І чи не їздила вона на вихідних без родини?
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Ну и ?
Ваш скрин не похож
А ці два між собою дуже схожі?
Дитячий садок.
Бабканадвоесказала• 29 января 2023
Я зашла почитать как человек возвращается домой в Украину и плачет от счастья а здесь обычное блядство Извините автор ничего личного , вам правильных решений
Веснушка• 29 января 2023
От я вірю автору - зустріла стару симпатію на фоні, можливо, тимчасових труднощів з чоловіком, був секс - особливо класний, бо новий і голодний. Її переповнюють емоції, хочеться поділитись - з ким? Подруги мало, а емоціі зашкалюють, от автор і виливає тут, в надії, що хоч хтось підтримає, а на неї налетіли, ще й вірменина навісити на неї. Читала обидві теми - вірменин - не її стиль. Автор так і не написала, чому з чоловіком настільки все погано, але може бути це і мантра, щоб виправдати загул, таке..
Борщец• 29 января 2023
Ответ дляДаха-сваха
А только в этом женское счастье? Так чтоб до гланд достало?
До гланд знизу
Прасковична• 29 января 2023
Пригода класна, для емоцій, покращення фізичного стану це супер. Але Ви нещасна жінка. Вам 40 років, троє дітей. Замість повноцінних, здорових відносин, не ховаючись ні від кого Ви задовольняєтесь такими відносинами (які навіть відносинами не назвеш). Вашому «кавалеру», звісно, все підходить: він розуміє, що розлучитись Вам не вигідно, то ж він може не обіцяти нічого, окрім сексу.
Ви пишете, що він галантний, уважний і тд. А як повинно було б бути? Аби він Вам навіть квітів не подарував і не подав руку з авто - я б навіть не знаю, як би це називалось.
Подумайте. Вам не 20 років. Вас не повинно влаштовувати ОСЬ ЦЕ ВСЕ.
Судячи з Ваших відповідей та розповідей - це для Вас не лише секс. Він отримує, пардон, банальний трах, а Ви його порівнюєте з прекрасним принцем, який мало вже не любить Вас. Хоч Ви і намагаєтесь переконати себе, що це не так.
Сладкий лимончик• 30 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ні, в мене стосунки з чоловіком погані.
Это тот немец, с которым Вы встретились через много лет? Ваша тема была?
автор Пес Патрон • 30 января 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Моя.