Пес Патрон• 29 января 2023
Їду додому і плакати хочеться.
Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Нема в нього дружини.
Так наче ж була? Це ж той, що зараз німець, а колись був вашим знайомим в Україні?
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Але по темі - якщо нежонатий, то думаєте, що візьме вас з двома чи трьома дітьми? Неа, не візьме.
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Не думаю нічого.
Разачаровусь_очень_быстро• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Так, це він, німец-армянин 😂
Ще й не дуже гарний)
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Чи це армянин нежонатий?
Ми вже заплуталися.
Думаю, що той армянін. А дамочка не промах, бач як зголодніли без чоловіка, скільки коханців має. Хай автор тільки за контрацепцію не забуває. Бо як буде пояснювати чоловіку дитину армянської наружності?
Ответ дляGirlSuper
Надіть 10 відмінностей
Да вона це)
жар-птица Нюра• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Сказала, що до подруги в гості.
Фу на вас.
Терпеть таких не могу, изменщиков и предателей.
Для драки• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Перший залишила. Цей забрала.
Ну так це палєво перед чоловіком)
Ответ дляGirlSuper
Не можу бути
У армянина фамілія ще така блін дівки тут ржали типу babytrieb чи щось таке )
Вона писала в пості що він армянин що живе в Німеччині, якщо не видалили то знайду )
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляДля драки
Ну так це палєво перед чоловіком)
Ну так. Тепер думаю, куди подіти
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляДля драки
На роботу може?
Я хотіла на роботу. Але забула пакет, щоб його покласти.
Ответ дляGirlSuper
Вона в чт з армянином зустрічалась і поїхала на манікюр він дав гроші
А тут три дні)
Армянин додому до себе не бере.там мама)
А тут три дні)
😂 То значить їх може бути двоє а то і троє . Це ж треба щоб так піська чухалась
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ну так. Тепер думаю, куди подіти
Та нікуди. Кажіть, що подружці надарили і вона вам один букет віддала. Чоловік лох, повірить, а не повірить нічого страшного. Ну не вб´є ж він вас. Може тільки рогами забадає.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Так, це він, німец-армянин 😂
Ще й не дуже гарний)
Та пишуть дівчата, що то таки два різних.
Почекаємо відповідь авторки, вона точно знає
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Ой, може вона така затуркана, що і сама вже не розбереться.
Пес Патрон
• 29 января 2023
Я не тільки букет везу. В сумці ще подарунок- декілька комплектів білизни.
Дую ветер• 29 января 2023
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Нормально. Я заздрю навіть.
Рыжик-пыжик• 29 января 2023
Ниче,муж сбежит,узнает,любовник другую найдет,поновее,посвежее.и тогда будете четко знать,что хотите-аликов на детей
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Ти диви, прибарахлилися. Армянін подарував, чи самі купили, щоб його вразити?
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Якби ми залишились в Україні, я була б вже розлучена. А тут поки ні
ФрекенБок• 29 января 2023
Ну было и было, а сюда смысл рассказывать, что б муж прочитал на вашем сайте гаджете, лет 8 назад было тут такое , или на клумбе что муж прочитал, как жена на форуме своего любовника хвалит, а его главном поливает...
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляБорщичок
Подарунок
Рыжик-пыжик• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Горе без ума,как то говориться