Пес Патрон• 29 января 2023
Їду додому і плакати хочеться.
Приїхала до нього в п´ятницю. Провели цей час разом. Не хочу їхати додому. Питає мене, що я хочу. А я сама не знаю, що. Вдома діти і чоловік. Чоловік дзвонить, пише, а я навіть трубку не беру. Не хочу.
Дзвоню лише дітям.
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Якби ми залишились в Україні, я була б вже розлучена. А тут поки ні
О, як я і казала. Пішли ті самі 100 відмазок. А чоловік знає, що ви б з ним в Україні вже розлучилися?
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляФрекенБок
Мне вас жалко, это враньё, лицемерие,
Мені саму себе шкода.
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляБорщичок
Знає.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Я не тільки букет везу. В сумці ще подарунок- декілька комплектів білизни.
То він армянин чи німець?
Фотки покажіть білизни. Чи вона ношена?
Тень льва• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
В мене не буде можливості їздити до нього постійно. Тому стосунків не буде.
Вас тролят а я посочувствовать
Наслаждайтесь этими моментами.
Жизнь одна!
Наслаждайтесь этими моментами.
Жизнь одна!
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Сказала, що до подруги в гості.
’боже яке кончене’ опять на форуме?! пишет о своей выделительной состеме
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Знає.
Ну то чого ж вигадуєте казки. Так і кажіть йому, що до коханця їдете. З ним розлучаєтесь і влаштовуєте особисте життя. Що за таємниці мадридського двору? Вам подобається брехати? Чи вас таємні зустрічі більш заводять?
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
То він армянин чи німець?
Фотки покажіть білизни. Чи вона ношена?
Як я покажу. Вона в сумці
ЗабежАЛОЧКА• 29 января 2023
Если эту тему читают женщины из Германии, и если у вас есть знакомая учительница с тремя детьми, никогда не приглашайте ее к себе домой! Пока вы будете пить чай она отсосет у вашего мужа.
Борщичок• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
То він армянин чи німець?
Фотки покажіть білизни. Чи вона ношена?
Два в одному німець-армяниін. А білизна конєчно ношена, бо три ж дні треба було в чомусь ходити. Дома приїде, постірає. Чоловіку скаже що гуманітарка з Червоного Хреста.
Борисфенка• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Як я покажу. Вона в сумці
Отож. Тему створили, а показати нема чого, розповісти нема чого.
То він армянин і чи ні?
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Точно відсмокчу,ще й у вашого відсмокчу.
Йому 100 проц. Йому содобається
ЗавЛабСнаб• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Мабуть хочу відносин, нормальних відносин, а не таких, які у мене з чоловіком.
То йдіть від чоловіка і не морочте голову. А не як коза стрибаєте🤮
Разачаровусь_очень_быстро• 29 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА

Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Йому 100 проц. Йому содобається
Ну ніхто й не засумнівався в вашій вправності
Тень льва• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Йому 100 проц. Йому содобається
Тетки уже не знают что придумать абы укусить))
Да_Я_ТакаЯ_• 29 января 2023
Дівчата, завтра у автора зустріч з армянином. Будемо читати продовження в тій темі.
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Тракторні війська• 29 января 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Не встигнуть висохти.
Пес Патрон
• 29 января 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Автор, чекаємо )
Вдягнете на побачення нові трусики)
Аякже, і до вірменина, і до турка, і до сірійця.
Шопингмонстр• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
А які у вас з чоловіком?
Физрукая• 29 января 2023
Ответ дляGirlSuper
Надіть 10 відмінностей
Детективное агентство ‘Советчица’
Меня много• 29 января 2023
Ответ дляПес Патрон
Я не сплю з чоловіком.
Тогда почему скрываете от него свои похождения? Раз вы стали совсем чужие, каждый может жить своей жизнью.
Стервочка• 29 января 2023
Ответ дляБорисфенка
То він армянин чи німець?
Фотки покажіть білизни. Чи вона ношена?
Это разные 2 темы. То другая с армянином была.
Пес Патрон
• 29 января 2023
От ви тут тролите мене. А я хочу просто уважного ставлення до себе.
Нормального сексу. Вдома цього нема. Якби було все добре, не пішла б наліво. От зараз пише, питає, як я увесь час, як в мене настрій. Може, воно йому й нецікаво. Але ж як мені приємно. І так у всьому.
А коли в п´ятницю їхала, виїхав по мене за 80 км, щоб я довго не чекала на пересадку
Уявляєте, як мені було приємно?