Таракашечка• 03 февраля 2014
а в какой период платят детские
с какого по какое число?
А Я Самая Самая• 03 февраля 2014
начался новый месяц и опять ’наша пісня гарна й нова - заспіваймо її знову’ - когда будут детские?
Таракашечка
• 03 февраля 2014
Ответ дляА Я Самая Самая
я незнающая, я спрашиваю
покупатель попросил подождать до его детских выплат, хочу знать какой это срок
SabrinaKRM• 03 февраля 2014
Ответ дляElya_206
а якщо мені заплатили перші гроші в листопаді 27 числа,потім весь грудень не було нічого,потім 10 січня й досі знову немає...то мені ще за січень мають прийти?
не должно быть такого, регулярно должны приходить
хотя - какой вид пособия вам заплатили 27 ноября?
Ответ дляSabrinaKRM
мені прийшли й ті дитячі-тоді близько 12-ти тисяч за кілька місяців,оскільки мала народилась в липні,а документи я подала в жовтні й паро виплат по 130грн, по тій же причині.так само 10 січня прийшли й ті й ті..