Ответ дляchancee
Читали астрологов и тарологов? А теперь у вас просветление и вы знаете правду, которой не знают и не видят другие? Что-то у вас не в порядке
Мне все равно на вас и ваши подколы. Читать и верить это разные вещи.
Домой хочу, я не была там 10мес, та и не буду именно там , одну кв разбомбили полностью, ну хоть во вторую вернутся, дочка хочет увидеть друзей, сын вообще не видел родного города и стен, знакомые умерли, ребенка друзей убило, а вы бу/бу про правды/крывды знаете, та знайте, вроде легче от того.
Марго_1427• 30 января 2023
Ответ дляТиландсия
Ситуация может измениться в любой момент. Сегодня нам не дают современную технику из-за оккупированных территорий и боязни, что она попадет в лапы русне. Поэтому нам нужно всеми силами вернуть оккупированные территории, а там, мне кажется, запад уже более сговорчивым будет
Так в этом и суть? Как отбить эти территории без оружия? Замкнутый круг (
Марго_1427• 30 января 2023
Ответ дляBilolena
Эх, жалко без анонимов, а то хотела размышлениями поделиться, но боюсь забанят навечно.
Да здесь это быстро
Ответ дляМарго_1427
Відбили 50 відсотків окупованої землі раніше,а зараз з таким потоком зброї і техніки відібємо теж
Ответ дляДами
То ви хоче сказати,що Залужний просто так говоре?
Ответ дляantoninalav
Новини нагнітання
По звітам Генштабу -в місяць від 20ти тис вбитих орків,а зараз з новою зброєю,то і 40 тис можна класти.Побачимо по звітам офіційно
Лавандовая• 30 января 2023
Ответ дляТиландсия
Как вариант, вступить в нато или другой военный альянс альтернативный. И не будет обстрелов
Гениальный план.
Где ж вы раньше были ?)))
Leeloo_aloha• 30 января 2023
Ответ дляДаксо
+1. Та пропаганда працює, якщо 10 ботів будуть кожен день повторювати ’нада дагаваріваца’, то навіть у найстійкіших ці думки будуть з´являтися, але треба повертати себе до реальності і уже відомих фактів.
А саме те, що домовленості з рашкою не варті і паперу і що єдиний спосіб зробити так, щоб вона від нас відстала - завдати їй великих втрат. Нажаль це коштує нам життів, але ми цю війну не вибирали і вибору у нас немає. Якщо українці не вирішать цю проблему зараз, то потім її будуть вирішувати наші діти і не факт, що тоді буде таке ж вікно можливостей, яке є зараз.
А яка гарантія, що це допоможе? Ну завдамо ми їм втрат, відвоюємо свої території, то вони за пару років знову полізуть. І не буде кінця, вічна війна на нашій землі, і заходу буде куди продавати зброю.
Чи рашка кудись дінеться, розвалиться? Ну то тільки мрії.
Leeloo_aloha• 30 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ми говорили про Залужного. Забули? ))
Так, я вірю в його благородство і передачу млн на ЗСУ. І в те, що українець з діаспори не написав ’заповідаю мільйон Залужному, але тільки з умовою щоб він передав на ЗСУ’.
Так же хочеться, щоб при владі був чесний, справедливий, благородний, хочеться йому довіряти, так спокійніше, менш тривожно. Він віддав мільйон, а ви віддасте синів та чоловіків.
krasotalisa• 30 января 2023
Ответ дляAli4ka20
Этот же вопрос занимает и меня! Пока вразумительного ответа ни от кого не получала
Я думаю це має бути так: ми вертаємо кордони 91 року, нас беруть в НАТО або якісь альтернативний союз, в разі якщо вони продовжуватимуть нас обстрілювати, має бути ответка на мацкву.
Я помню перед тем, как отогнали тварей от Киева, из Чернобыля, Сумской на меня накатило уныние, я перестала верить, что они не дойдут или не шарахнут Чернобыль.
Потом я совершенно не верила в успех Херсонской операции. Вот смотрела карту и не верила.
Сейчася начинаю впадать в уныние, так как нам то дают танки, то не дают, то Адамасы только в конце 2023 … и снова накатывает тоска. А это точный предвестник самой темной ночи перед рассветом! Значит будут сдвиги на фронте. Обязательно!
mmi583@mail.ru• 30 января 2023
Ответ дляBejza
А это их остановит? Крым отдали и что?
Ніхто не знає що їх зупинить. Ну це я так думаю. Але гинути за Донбас немає сенсу. Може я і неправа.
KatrinkaSh• 30 января 2023
Як на мене, то поки,що це лише слова. Наміри мені подобаються, але дай Бог і ЗСУ щоб справдилося. Зараз би в парашці партизанів організувати щоб їх з середини хитало сильніше та карлику інфаркт організувати. Оце діло було б😅.
Strelka_007• 30 января 2023
Ответ дляuma
Ті самі думки. Лінія фронту тривалий час майже не рухається, гинуть наші кращі чоловіки, ракети летять в мирні міста. Дійсно, накриває депресія.
Але я вірю що Україна вистоїть, що ми вийдемо з гідністю і з перемогою з цього важкого випробування.
Чому вірю? Тому що в нас немає інших варіантів, ми маємо перемогти, ми за своє стоїмо, за правду, за нашу землю, за них близьких, за все що таке дороге нашим серцям.
Вірте, дівчата, навіть в саму темну ніч треба вірити що все буде добре.
mmi583@mail.ru• 30 января 2023
Ответ дляBejza
Так що ви пропонуєте?
Не буду писати. Бо в бан ви ж самі мене і відправите.