fedoroff-93b5• 30 января 2023

Чули виступ Залужного? Я йому вірю..

Bejza• 30 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Не буду писати. Бо в бан ви ж самі мене і відправите.
mail.ru.....

mmi583@mail.ru• 30 января 2023
Ответ дляBejza
mail.ru.....
І що?
LemonZest• 30 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Ви так говорите наче мужні воїни то картинки в книжках. А тепер уявіть, що то ваші сини, їх життя варте відвойованих територій? Які (крим, лднр) не сильно хочуть бути частиною України.
А кто не хочет: чемодан-вокзал-росися
mmi583@mail.ru• 30 января 2023
Ответ дляBejza
mail.ru.....
Докажіть що за Beiza не рашистка, колоборантка, люителька расії. Ви ж російською пишите.
Bejza• 30 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я вчу мову окупантів
Bejza• 30 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так відповідь буде?
Leeloo_aloha• 30 января 2023
Ответ дляBejza
mail.ru.....
Це лише значить, що аккаунту багато років, у мене теж реєстрація була з мейл ру.
Lena24101987• 30 января 2023
Ответ дляAli4ka20
Да,это точно,и как потом все эти долги отдавать(
Землею 🤷🏼‍♀️
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
Відбили 50 відсотків окупованої землі раніше,а зараз з таким потоком зброї і техніки відібємо теж
Там вище вже хтось ставив запитання: рік тому вони йшли на нас професійною армією, а наші ТрОшники знищили їх усіх на півночі й попалили байрактарами колони. Тепер на сході воюють чмобіки без зброї, але наші втрачають міста і села, а в Бахмуті наші втрати ненабагто нижчі від їхніх. І це при тому, що нам давно постачають зброю. От як так?!

Strelka_007• 30 января 2023
Ответ дляGo_Go
Удалено администрацией...
Го-гоу хоум, на полицю з консервацією. Скільки ж вас сьогодні повилазило з кожної шпарини.
ok1904• 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Тут не раз звучала думка: не треба недооцінювати ворога.
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляok1904
Але має ж бути якесь пояснення? Чому наша ситуація зараз важча, ніж була в березні? Виходить, мʼясом можна перемогти залізо?
Ellillд• 30 января 2023
Так ему тоже нужно к нашим пацанам на передовую.что б хоть понимал о чём говорит.
ok1904• 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Вони реальнт погрожують ядеркою.
ok1904• 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Наша ситуація практично не змінилася з літа: оборона.
Бойовий горобець• 30 января 2023
тут вчлоа половина жінок відписалося що їхні чоловіки вдома сидять ховаються, під анонімами, а як без, то всі патріотки
ким гнати зібралися?
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляok1904
Вони реальнт погрожують ядеркою.
Ядеркою вони погрожували весь час. Але зараз наша ситуація на фронті важча, ніж у березні-травні. При тому, що в них мобіки без зброї. Має бути якийсь секрет. І здається, я знаю цей секрет: мʼясо спрацьовує. Одним лише мʼясом вони перемогли Фінляндію - віджали третину її території в Зимовій війні. Червона армія завжди перемагала мʼясом: Сталін казав, що кількість - це вже якість.
ИринаКа• 30 января 2023
Ответ дляAli4ka20
Камчаткой розрахуємось
ИринаКа• 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Так, і друга світова тому доказ

ok1904• 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Ситуація така як влітку.
ok1904• 30 января 2023
Ответ дляИринаКа
Так, і друга світова тому доказ
Лиш втрати цивільного населення тоді не врахованні, про чорносвитників при форсуванні Дніпра коло Києвп допустім в тих підручникаї історії не писалося...
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляok1904
Ситуація така як влітку.
Гірша. Ми в Сєвєродонецьку не втрачали стільки особового складу, як зараз у Бахмуті та селах
автор fedoroff-93b5 • 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Звідки інфа?Три села за півроку і одна посадка за місяць-це ’досягнення ’другої армії світу?Як і Київ за три дні,а за тиждень Львів?)А про вбитих чмобів-офіційно генштаб.Вражаючі цифри ,дійшло до того,що офіцерня рашистська істерить і просе ядерку)Ми не втратили жодного обласного центру і при тому,що зброї як зараз не було!І відбили 50 відсотків землі своєї.Не потрібно так не дооцінювати нашу армію.
автор fedoroff-93b5 • 30 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
ким гнати зібралися?
Нашестя ботів під анонімами для вас показник ?)
автор fedoroff-93b5 • 30 января 2023
Ответ дляOlgusya
Ви ходили рахували?Чи то не відомо,що 1 хаймарс і мінус 500 чмоб,а в обороні то один боєць можете вбити і 20 за раз?Звідки вам відомо,по полям і посадкам не ходили
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляИринаКа
Так, і друга світова тому доказ
Як вам така математика?

У 1939 році населення Фінляндії було 3,7 млн проти 170 млн СРСР. У 10 разів менше, ніж у нас, тому й протрималися 3 місяці. А якщо помножити 3 місяці на 10 - це 30 місяців. Тобто 2,5 роки. Це реальний термін, який ми можемо протриматися в цій війні - до літа 2024.
Mazdo4ka• 30 января 2023
Ответ дляAli4ka20
Этот же вопрос занимает и меня! Пока вразумительного ответа ни от кого не получала
Они выгонят, нас возьмут в НАТО, а рашка потом с НАТО обкакается воевать.Ну... это такую версию я придумала, но, честно, сама в нее слабо верю
Olgusya• 30 января 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
У травні стався прорив під Попасною, після чого ми за 2 місяці втратили всю Луганську область. У січні стався прорив під Соледаром - орки близькі до того, щоб оточити Бахмут, а не лупити в лоб. Під загрозою Часів Яр та Вугледар.
Від Кремінної нас теж відбили, ми вже не контролюємо трасу.
svitirok• 30 января 2023
Ответ дляТиландсия
Ждете русский мир? У крымчан в 2014 тоже такая же позиция была: по хер под кем, абы не стреляли
Мне соседки в Краматорске в 14 открьіто говорили,цитирую- хочу ,чтоб пришел путин и навел здесь порядок’((( В соседних городах уже навел...
Соната любви• 30 января 2023
Ответ дляБойовий горобець
ким гнати зібралися?
ну вот могу написать за себя.

в начале войны я была настроена патриотично.
сыграло роль, что не было света, связи, инета, поэтому, первое время как в вакууме.
как и не было воды, газа, отопления - но все друг друга подбадривали, ради победы можно потерпеть.

в то время меня посещали мысли записаться в тро, останавливало только то, что я не одна.
и переживание, кто будет воду носить, кто будет за хлебом под свист снарядом ходить, кто в подвал поможет спуститься, а если в наш подъезд попадет и так далее.

прошел почти год, благодаря коррупции и беспределу- мой патриотизм иссяк.
готова ли я сейчас, в случае чего, встать на воинский учет, мобилизоваться ? нет, ни при каких обстоятельствах.

к чему я это пишу, если я не готова.
могу ли я осуждать тех мужчин, которые, видя все, что творится - тоже не готовы мобилизоваться.

жить хотят все.

хотя с другой стороны, неприятно и обидно за тех, кто воюет, в холоде, голоде, без отдыха, израненный и изможденный.
в то время, когда другие шастают по ресторанам, выезжают спокойно заграницу, живут как ни в чем не бывало.

вот тоже, когда вижу чужих, как они кайфуют от жизни и злость берет, где справедливость.

здесь получается палка о двух концах.

если бы заранее знали, что все так выйдет, могу честно сказать.
своих бы силой выперла заграницу на заработки, чтобы сейчас они могли в безопасности и комфорте жить.
а не переживать за них каждый день.