18 мнеУЖЕ• 31 января 2023
І я спробую! Що можна змінити?
На скільки років виглядаю? Чи треба щось міняти?
Великий сатирик• 31 января 2023
Где то 35
В общем ничего менять не надо.
Но...если хотите на уровень выше идите в спортзал. Будете не только худенькой но и подкачаной.)
В общем ничего менять не надо.
Анютины ласки• 31 января 2023
волосы вам стригут плохо, вам нельзя филировать концы, в общем с волосами проблема.
Послушная• 31 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ось ще фото
Зачіску!!! Змініть зачіску і ви змінитесь!
Ця ’чьолочка’ зовсім вам не пасує, закриває лоба і вся увага на ніс, який не зовсім мініатюрний.
Ви симпатична жінка і можете бути набагато симпатичнішою
Море_море_я_скучаю• 31 января 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ось ще фото
Вы на Масю похожи )) сорри, если уже писали это. С длинными волосами Вам лучше.