Девальвация• 31 января 2023
Чернівці, де можна перечекати
Добрий день. Шукаю пораду, де можна поїсти, перечекати в тиші , біля ЖД вокзалу. Потрібно зранку 2-3 години.
Начальник Анонимов• 31 января 2023
я сидела на вокзале в зале ожидания.. куда вы будете бегать с вещами?
Девальвация
• 31 января 2023
Я просто ніколи там не була, є зал очікування ? він працює навіть якщо тревога ?
просто хочу продумати варіанти
Как нефиг делать• 31 января 2023
Зал там є але такий собі , на рахунок тривоги не підскажу
Зазвичай чекаю на вокзалі
Якщо без речей або якщо здасте багаж в камеру то можна прогулятись в центр (хв 30-40 в одну сторону) там багато різних кафешок, можна поїсти/попити каву
Зазвичай чекаю на вокзалі
Как нефиг делать• 31 января 2023
п.с. і з громадським транспортом там проблема, тому краще таки прогулятись пішком в центр і назад, ніж чекати на маршрутку
Начальник Анонимов• 31 января 2023
зал ожидания есть, зал как зал, обычный) на счет камеры хранения не подскажу.. а пешком идти в центр, тем более, если не знаешь куда, то такое себе удовольствие... хотя да, кафешек там полно.. но может те, кто лучше знают город, подскажут какое-то местечко поближе)
Неваляшкина• 31 января 2023
Тц депот рядом, но я не знаю со скольки открыт, может с 10. Но там точно есть кафешка