Аноним Первый• 31 января 2023

Магия утра, кто читал

стоит? полезно?
Сосулька• 31 января 2023
так корисно, почитайте

Меряю от единицы• 31 января 2023
Про що там?
Сосулька• 31 января 2023
Як проживати свій час з макимальною користю
Tammy21• 31 января 2023
Это про то, как утренняя рутина возведённая в ритуальность поможет вам достигать целей, разбогатеть и стать счастливее? Или про необходимость просыпаться в 5 утра?
Я несколько подобных книг читала. Для меня полезность была нулевой.
Сосулька• 31 января 2023
Ответ дляTammy21
як по мені це маленька книжка яку можна досить швидко прочитати і зробити висновки, нічого аж маштабного там немає, ну як і в багатьох книжках такого типу. Але прочитати треба, читати то взагалі добре для голови
Не прохожу мимо• 31 января 2023
я після прочитання книги почала прокидатися о 5.45 та встигала зранку і зарядку і в спокійній обстановці зібратися на роботу і малого до школи, але потім, коли почалися канікули в дитини, забила і знову тепер вставати зранку для мене ще та каторга. Але книжка мотивуюча, дуже сподобалася.
Tammy21• 31 января 2023
Ответ дляСосулька
Я не думаю, що ті книжки були варті того, бо ніяких висновків та інсайдів вони мені не принесли, але ок)
Бабочки в моём животе• 31 января 2023
Мне не зашла. Нет у меня с утра ни сил, ни настроения что-то делать. У меня к вечеру актив. Если вы сова, то вряд ли у вас получится