Луноликая Вика• 31 января 2023
Якої фірми ви купували порціонні тарілочки для прикорму?
вареный_look• 31 января 2023
Не покупала, все в одной чашке блендером перебивала, и из не и кормила,
Кондуктор трамвая• 31 января 2023
Не купляла. Все в одній тарілочці даю. Ці поділені тарілки напевно для діток, у яких прикорм кусковий (не знаю назви. Коли дають їжу не подрібнену).
Шопингмонстр• 31 января 2023
Купила twistshake секційну, зручна, але дитина все одно більше любить звичайні плоскі, з яких їдять дорослі.
Морская свинка• 31 января 2023
Порційні зручно десь з 9-10 місяців. Для початку прикорму вони не потрібні