Телефон Рубика• 31 января 2023
Я мрійник. Мрія номер сорок сім
Мрію навчитися пекти еклери. Ідеальні еклери. Давно мрію. Уявляю, як буду мати власну цукеню, або робити елітні еклери на замовлення. Мрію про глазур як нічне небо. Такий кайф, як це уявляю.
Взагалі мрій в мене багато, більшість маленькі. На всі часу нема. Хоча буває я роками якусь смакую. І так уявляю, і так.
А тут випала нагода попала на курс кондитерський. Цілий день пекли еклери. Була в такому захваті, що навіть на деталі не звернула вагу. І ось намагаюся повтоити дома. А нічого не виходить. Граюся з температурою, з насадками. Сташні, порвані і порепані виходять.
Смачні, але не такі як в моїх мріях. Раз на тиждень пробую пекти. А чоловік сказав, щоб я припинила, цим займатися, вони йому не подобаються. Але я і сама можу їх зїсти. Та сам факт, мало того, що не виходять , так ще й це.
І читати стала про еклери і відео різні дивитися.
І килимок хочу купити.
Хожу заглядаю на чужі в магазині, вони туж порепані, хоч і не так сильно як мої. Але ж у унтернеті я бачила ідеальні.
І килимок хочу купити.
Бурундучиха• 31 января 2023
Ой, вспомнила девочку, которая худела и писала дни, наверное забила уже, давно ее не видно здесь. .
Вам удачи, пусть все у вас получится, хорошо когда мечты есть, есть стимул двигаться вперёд.
Ацетилсалициловая кислота• 31 января 2023
Берегите свою мечту, идите к ней, ползите. Да просто можете лечь в ее направлении, но не забрасывайте.
У многих мечты нет, а вы счастливчик. Так что выше нос, получатся у вас идеальные эклеры)
Чай не пью, только кофе• 31 января 2023
Бажаю вам гарних та смачних еклерів! Не втрачайте віри і у вас все вийде!
Живчик-счастливчик• 31 января 2023
Дякую за чудовий допис, просто кайф було читати, так красиво і смачно написано. Нехай Ваші мрії збуваються, усі.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляГореотума
У меня на разной муке разные эклеры. И в разных духовках тоже.
Мені здаеться я ще замало їх пекла. Духовка та сама, і мука. Але щось не те. На курсах автоматом температура виставлена, а в мене крутилко.
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Может быть и во времени и в температуре дело. Если ингредиенты те же и рецептура. Часто читаю что быстро пекутся они. У меня нет. Довольно долго.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляБурундучиха
Дякую. Я рідко коли беруся за свої мрії. А тут . Може
Бурундучиха• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Все получится. У вас есть мечта и желание, а это уже большая часть успеха.
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Но может вы преувеличиваете? Заварное тесто идеально гладким не бывает, трещинки это нормально. У меня в одной ровные, сухие трубочки, держат форму, в другой более корявые и немного мягковатые)
MacOS-ница• 31 января 2023
А духовка електро чи газова? В газовій в мене випічка не виходила, у нас сама остання квартира була в будинку і напевно, напруги невистачало. Потім змінили на електро, і випічка почала вдаватись.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую. В мене мрій на багато людей мабуть вистачить, є цілий список з дитинства, і що року цей список росте і росте.
І лежу я в їх бік , аде іноді провидіння дає копняка: ’так, здійсни, ось цю і ось цю, досить лежати’
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляMacOS-ница
Електро, може треба конвекцію включати
Автопортрет нурофена• 31 января 2023
А почему именно эклеры мечта?
Это же самая банальная выпечка, ну никак не элитная в моем разумении
MacOS-ница• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Електро, може треба конвекцію включати
треба спробувати. Або ліпше почитать поради бувалих, на якому режимі пекти. Я пепеважно дріжджове пекла, або бісквіт.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Дякую, подвійне дякую за побажання і за приємні слова про те, як написано. Це одна з моїх мрій - писати)))
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляГореотума
Це останні, до того репались збоку, а тут поперек(
Жынси_на_флиси• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Я не спеціаліст в цьому ділі ,але те що на фото, дуже гарно вийшло .
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Да, скорее всего режим температуры или уровень в духовке выше/ниже. Вам надо просто приспособиться именно под вашу. Делайте меньше порции теста и пробуйте менять температуру добавить конвекцию. Попробуйте насадку с более мелкими зубчиками или гладкую. Хотя это не должно большую роль играть.
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Знаете что я подумала?
Они трескаются потому что быстро и неравномерно испаряется влага, теряется эластичность и оно лопается. Значит температура больше, чем надо.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А почему именно эклеры мечта?
Ну вони можуть бути дуже вишукані і з незвичними смаками. Люди звикли до магазинних з пальмовою олією в середині. А насправді еклери зараз виглядають як витвір мистецтва
Автопортрет нурофена• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Я, наверное, отстала от жизни. Для меня профитроль, эклер это не то что может быть изысканным лакомством.
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляГореотума
Насадку змінила, розірвалися в іншому місці, зменшила температуру, недопеклися в середині. Може кількість яєць не та. Бо підбираю на око, як мені пояснили, всі не їдуть , а до якоїсь густини.
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Нет, эклеры надо по рецепту, не на глаз.
Гореотума• 31 января 2023
На глаз это когда ты уже профи-профи, то можно и может и на глаз делать. Если яйца по размеру отличаются, можете взвешивать.
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Почему не допеклись, надо просто их сушить дальше. В любом случае, пробуйте, методом проб и ошибок выйдет, то что вам нужно. Просто поменьше теста делайте, а то есть много придется))
Телефон Рубика
• 31 января 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це в мене для натхнення з інтернету
Гореотума• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це в мене для натхнення з інтернету
Автор, все получится. Вы духовку хорошо разогреваете? Залог хороших эклеров хорошо прогретая духовка начинается на высокой температуре выпекание, потом снижается для сушки. Главное чтобы они подошли и не разорвались а там дальше можно их сушить дольше чем указано, и проверить если нет ее досушивать.
Гореотума• 31 января 2023
Да, еще если воздух из мешка попадает в тесто, пустоты небольшие, потом пар выходит и тоже может порвать.
Автопортрет нурофена• 31 января 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Це в мене для натхнення з інтернету
Ну не спорю, эстетично.
Но это все равно эклер.
Я просто в советские времена столько кондитерки вкусной поела, что мне современное всё не то на вкус, хоть и красиво оформлено.
Но это все равно эклер.