Тектоническая расческа.• 31 января 2023

Це вам не відпочинок - відповіли мені

Дізнаюсь про різні варіанти виїзду за кордон у випадку самі розумієте чого. Прийняла рішення їхати до Румунії через тур агенство, так як у мене маленькі діти, боюсь сама, краще в автобус сісти і вийти у місці призначення. Почала розпитувати у тур агента, що й до чого. Спочатку - як будемо їхати, скільки годин в дорозі, де та скільки буде зупинок. Потім - умови розселення. На моі запитання тур оператор відповіла : «це вам не поїздка на відпочинок». Типу, куди поселять тому й радійте. Але у мене дитина з проблемами по здоров’ю. Коли я це сказала, тур агент вже нормальним тоном сказала: «спробую
Дізнатись подробиці перед самим виїздом».
От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям. Після таких відповідей вже думаю, що , дійсно, краще своїм ходом виїздити і орієнтуватись на місці
Анонимчик• 31 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Реальні біженці були на початках, а зараз справді туристи, які не знають чого хочуть
Підтримую. Ми на початку березня їхали евакуаційним поїздом, набитим страшенно. Постійно об‘являли, забудьте про комфорт, це евакуаційний потяг. А перехід границі, це страшно згадувати. Далі ПТАК, там теж специфічні так скажемо були умови. І так, з дітьми. Але ж тоді їхали не того що світло надовго вимикають. Я автора розумію, розумію бажання комфорту, це нормально. Не нормально заламувати руки і пречитати.

Мульйонерша• 31 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ніхто не давав прогнозів , що буде щось краще , навпаки, навіть влада цього разу радила не спішити з поверненням
Не давал, но сидеть в приймах, когда дома муж и все родное, и город жил обычной жизнью, было невыносимо.

Вернулись 90% моих коллег и друзей. В декабре была новая волна выезда, но не такая большая. Из вернувшихся уехало процентов 10.
Мульйонерша• 31 января 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
А зараз чого знову зібрались?
Наверное, чтобы перед вами отчитаться?
Я тут с краю постою• 31 января 2023
Ответ дляШмоточницаца
Турагент получает деньги за свою услугу, но при этом создаёт впечатление, что это они будут принимать беженцев, нести расходы, выдавать помощь. Они при чем здесь к помощи? Они как раз зарабатывают, а не помогают, чтобы делать ещё какие-то замечания.
За что конкретно они получают деньги?
Kidstaff Bot• 31 января 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Санька-4b93• 31 января 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Удалено администрацией...
Оооо, далеко заедете с такими то способностями
Борисфенка• 31 января 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Дивне твердження.
Я тікала з дітьми 1 березня евакуаційним потягом з одним рюкзаком на плечі. Через декілька місяців повернулась додому і не збиралась більше нікуди їхати.
Тоді ви вже в курсі, як будете їхати, коли та де та скільки зупинок.
Klodia• 31 января 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Дивне твердження.
Ну вот когда вы 1 марта бежали как настоящие беженцы, вы разве дотошно расспрашивали, а сколько ехать, а сколько остановок, а где они будут? Это же дорога, автобус, таможня. Нельзя заранее все предвидеть.
kuskus• 31 января 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
У них є контакти тих, хто вже виїхав. Хтось та поділився з ними умовами
Проживання. Але агенство не хоче/не зацікавлене сказати декілька слів
Автор, все вірно чи мислите, особливо, якщо є проблеми із здоров‘ям дитини. Зараз не 24 лютого і є можливість зазделегідь дізнатись про умови і обрати ті, які вам найбільше підійдуть. Тим більше турагенство навряд чи працює безкоштовно, якісь гроші отримує, значить повинно надати вичерпну інформацію, а не морозитись

Goldig• 31 января 2023
Нашим женщинам почему-то все и везде должны.
Парадокс. Бежать от войны...искать приюта...или...?
Омерзительно это все.
NYC• 31 января 2023
А деньги ЕС где берет?!?
Kusalochka• 31 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
То есть если вызжали в начале войны с ЗУ, центра и Киева - это реальные беженцы. А если например сейчас в Запорожьи нервы сдают, то туристы?

Что за бредятину вы написали и почему это лайкнуло столько людей?
СhanelKa• 31 января 2023
А ви купили тур туриста в готель Румунії ?
Якщо ні, то так.. не відпочинок
Sandr1n• 31 января 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Аби ми були туристи - я б їхала у зйомне житло, чи не так ?
Це агенство грошi з Вас бере?
Goldig• 31 января 2023
Ответ дляNYC
А деньги ЕС где берет?!?
С марса Маск присылает.)))
Налоги трудящихся в этих странах не в счет. Пусть платят..пока ЕС оказывается спонсирует наших туристок
kuskus• 31 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це ще більше дивує , втекли від війни і повернулися у війну, щоб потім знову тікати? Війна ж не закінчувалася і нічого не покращувалося
Дивно що вам дивно, бо ситуація у різних містах дуже змінилась від початку війни, пройшов період звикання і адаптації і вже більш менш можна зрозуміти чого чекати
O-livе• 31 января 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
За что конкретно они получают деньги?
За то, что довезут. Я понимаю, к чему вы задаёте вопрос. Но в этом случае турагент так и должна была ответить ( вежливо) - мол, мы организуем автобус, с жильем помочь не сможем, это не входит в наши услуги. А не читать нотации клиенту.
Dani777• 31 января 2023
Ответ дляKusalochka

Вы думаете автор из Запорожья выезжает?) уверенна из относительно спокойного места
NYC• 31 января 2023
Ответ дляGoldig
С марса Маск присылает.)))
Точно))) а ЕС это в понимании какой то всемирный банк с кучей денег?

Клементина• 31 января 2023
Ну, так : все вам правильно сказали. Це не туристична поїздка. Мета : доставити вас у безпечне місце. А таке враження, що Ви путівку купили.
Борисфенка• 31 января 2023
Ответ дляO-livе
Вона не клієнт, вона біженець. Житло нададуть, але яке саме - ніхто не знає наперед.
А авторка корчить з себе мільйонершу, бо турагенції звернулася, хоче безкоштовний диво-люкс-тур. Європа ж платить.
Goldig• 31 января 2023
Ответ дляКлементина
Та ще і оллінклюзів..то так все бачуть наші жінки..😐
Люсильда.ua• 31 января 2023
Автор, так з якого Ви населеного пункту, якщо не секрет? Чому зараз саме вирішили знову виїхати?
Борисфенка• 31 января 2023
Ответ дляGoldig
І в кінці погроза ’То краще вже своїм ходом’. Європа і турагенції ридають, що таку клієнтку втратили.
lith_oops• 31 января 2023
Ответ дляKlodia
Вот да. Я помню на вокзале (25 февраля) в Киеве ходит сотрудница вокзала и кричит: на такой-то путь поезд туда-то, бегите, отходит через столько-то - и все ломятся.
Да и в те, что по расписанию, напихивались, как селедки. У нас билеты были у одних из немногих, и я не понимала вообще, почему на головах люди, я даже не знала, что просто подают поезда для беженцев. (((( И вагоны цепляли к обычным поездам, там только беженцы были - уж как влезли, так и ехали.
Только город называли, какие там встречающие, какое размещение, какой букинг! Приехал - и рыщешь по вокзалу - куда дальше...
Люсильда.ua• 31 января 2023
Ну все ((( мабуть автор без аноніма вже й не з´явиться (((
Kusalochka• 31 января 2023
Ответ дляDani777
Я не знаю. Но в первые дни войны большинство выехало даже из спокойных регионов (относительно ситуации в стране). Так же мне кажется странным вопросы почему вы вернулись. В теме аньки ост недавно ее заплевали, за то, что мужа год не видела. А тут люди реально не понимают, что человеку хотелось домой к родным и мужу да, как только в некоторых городах ситуация стала лучше люди ДОМОЙ вернулись. А сейчас ситуация меняется. Ничего ужасного или наглого автор не спросила.
Vitalinka1987• 31 января 2023
Я считаю, автор, что вы задаете нормальные вопросы. Да, многим они не нравятся, но вы имеете полное право спросить, куда и в какие условия вы едете.
kuskus• 31 января 2023
Господи, які ж тут жінки сидять, зжерти готові за те, що людина зазделегідь шукає варіанти і хоче не у вагоні як оселедець їхати) особливо відмічаються ті, що за кордоном гріють п‘яту точку)
LiliaCh• 31 января 2023
’у випадку самі розумієте чого’ - це чого?