Тектоническая расческа.• 31 января 2023

Це вам не відпочинок - відповіли мені

Дізнаюсь про різні варіанти виїзду за кордон у випадку самі розумієте чого. Прийняла рішення їхати до Румунії через тур агенство, так як у мене маленькі діти, боюсь сама, краще в автобус сісти і вийти у місці призначення. Почала розпитувати у тур агента, що й до чого. Спочатку - як будемо їхати, скільки годин в дорозі, де та скільки буде зупинок. Потім - умови розселення. На моі запитання тур оператор відповіла : «це вам не поїздка на відпочинок». Типу, куди поселять тому й радійте. Але у мене дитина з проблемами по здоров’ю. Коли я це сказала, тур агент вже нормальним тоном сказала: «спробую
Дізнатись подробиці перед самим виїздом».
От скажіть, я що багато прошу? Чи як ми біженці, то можна нас, як худобу, завезти невідомо куди, не надаючи конкретної інформації? Тим паче, що ЄС оплачує наше перебування - ми не сідаємо на шию місцевим мешканцям. Після таких відповідей вже думаю, що , дійсно, краще своїм ходом виїздити і орієнтуватись на місці
sky-fly• 31 января 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Реальні біженці були на початках, а зараз справді туристи, які не знають чого хочуть
Напочатку виїджали всі і вся. А зараз настільки складна ситуація у тому ж Херсоні... і тепер Є моживість виїхати звідти і так само у Харківський області. Не треба всіх рівняти: всім важко по різному(((

Mammoth• 31 января 2023
В смислі не сідаємо на шию? А в ЄС звідки гроші беруться?)
LiliaCh• 31 января 2023
Ответ дляKusalochka
То есть если вызжали в начале войны с ЗУ, центра и Киева - это реальные беженцы. А если например сейчас в Запорожьи нервы сдают, то туристы?

Что за бредятину вы написали и почему это лайкнуло столько людей?
Я тоже из Запорожья лайкнула. А что вас так шокировало?
Борисфенка• 31 января 2023
Ответ дляsky-fly
Тим, хто їде вперше, важче - вони нічого не знають і потребують волонтерів.
Авторка вже бувала, могла б і сама іншим біженцям допомогати, але корчить з себе принцесу ’А розкажіть, де краще’. Сама хай їде і шукає.
Людей довозять до Румунії і селять в житло. Когось в готелі, когось в спортзали. Ніхто наперед нічого не може обіцяти.
’Клієнтка’, мля :(
Sandr1n• 31 января 2023
Ответ дляGoldig
Та ще і оллінклюзів..то так все бачуть наші жінки..😐
Де наша гiднiсть, де спiвчуття до ближнiх? Собака бывает кусачей, только от жизни собачей. Мати поцiкавилася деталями поiздки, все, принцеса, олiнлюз захотiла. Дiвчата, подивiться на себе зi сторони, не нудить?
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляLiliaCh
Так вроде же написала что. Перечитайте еще раз.
Киев_Елена• 01 февраля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну как же не знают.. очень даже знают. Найти местечко потеплее, где удобно жить и платят хорошо.. ну и чтоб не работать
А нужно хотеть ’местечко’ похуже? конечно стараются найти получше. Искать похуже что-то как по мне нелогично
meatlug• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka

Ну, вы тоже хороши, где ЗУ, а где Киев в начале войны.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Подивіться на Запоріжжя.Жах кожного дня.А не дай Бог наступ.Ви напевне з більш безпечного регіону.А взагалі прийшла до висновку,що більш злобних,ніж деяки свої ж українки,не зустрічала.Неприємно

ksusha1155• 01 февраля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Чому це ви так вирішили? Після останніх прильотів і новин про наступ2 виїжджають нові люди, явно не відпочити.
LiliaCh• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka
Все не согласные с вами пишут бредятину? То есть выбирать себе тур, оговаривая все нюансы поездки - это беженцы?
scorpy• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka

те, у кого нервы сдают, такие вопросы как автор не задают. На днях разговаривала с семьей из Бахмута, после этого разговора причитания автора вызывают только недоумение и раздражение
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
’Клієнтка’, мля :(
Ну не всi, хто вже ’був’ там пару мiс такi пронирливi як Ви, щоб обзввестися связями, явками, паролями та органiзовувати на форумi мастеркласи ’як виживати у нi меччинi’. Порадниця, мля))
ksusha1155• 01 февраля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Я сейчас в лагере для беженцев в Варшаве)
Переночую тут и буду ехать на работу с утра.
Покормили, обогрели, приютили))
Очень много цыган, туалеты на улице, душ не работает временно.
Но мне тут так нравится, что даже захотелось в Германию поехать
Який жах...
meatlug• 01 февраля 2023
Я тоже не пойму, что плохого в том, чтобы ознакомиться с условиями до поездки? Зачем потом сюрпризы в дороге? Нормальные вопросы, особенно, учитывая детей. И да, это не последний паром в Стамбул, чтоб прям на любых условиях ехать. Есть и другие программы и жд сообщение.
Нужно иметь информацию. Чтоб принять взвешенное решение, подготовиться, в конце концов. А то потом те же, кто шикал, будут пилить: а чего не предусмотрели!
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Я залюбки вже майже рік ділюся зв´язками, явками і паролями з усіма, хто цього потребує.
Але коли отакі звездені, як авторка, в перші дні війни питали, де знайти евакуаційний потяг і де у Львові на вокзалі вони душ можуть прийняти, відповідала ’У Польщі помиєтеся’. Вони ображалися дуже, комфорту ж малувато, волонтери то такі чарівники, що для їх забаганок існують, цілодобово не сплять, не їдять, допомогають ’страждалицям за комфортом’.
osna• 01 февраля 2023
Оставайтесь дома. А то тут потом все с такими претензиями-то им детское меню в отеле надо. То кормят однообразно. То еще что-нибудь. Таким все всё должны почему-то...
СhanelKa• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Неприємно.
Ви реально думаєте, що жінка, яка їде з страшного їй місця, від загрози ось прям зараз/завтра, розпитує про кількість зупинок і про колір штор ? Чи ще чогось
Ми їхали без зупинок, бо кожна зупинка на початку, то було равно всьо «приїхали».
Про інше і писати не буду, бо то довго/важко
А коли допомагаєш ( не за гроші ) знаходиш і перевізника, і волонтера, і місце, і допомогу, і консультацію
І на то витрачаєш години
А у відповідь ( вже в кінці ) чуєш-
А будут ли там бальные танцы ? Иначе нам не подходит 😵‍💫

То неприємно, то вже навіть не те слово …
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляLiliaCh
В Англии вообще спонсоров ищут зарание. Да, ничего такого в вопросе нет.

ebbi• 01 февраля 2023
Не розумію,чого дехто на автора налетів.Шановні,якщо у апс буди б діти з проблемами по здоров’ю,аи б не питаючи ,не отримавши ніякої інформації потягнули свою хвору дитину невідомо куди?Я дуже сумніваюсь.А от чужу,звісно,легко можна
max2013• 01 февраля 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
У них є контакти тих, хто вже виїхав. Хтось та поділився з ними умовами
Проживання. Але агенство не хоче/не зацікавлене сказати декілька слів
Навіщо воно їм?
Вони перевізники. Їм за інші послуги ніхто не платить.
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляosna
Удалено администрацией...
Sandr1n• 01 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви звiдки дiлетеся, з вокзалу, проiхавши 3 суток в туалетi в переповненому вагонi, чи з зашноi квартири? Наскiльки я зрозумiла з топiку автор мала розмрву з турагентом, а не з волонтером. I якщо менi неoбхiдно з дiтьми кудись iхати, я хотi ла б знати хоч прибоизно умови i до чого бути готовими, як люба адекватна мати. Якщо Вам це незрозумiло з якихось причин, просто вiзмiть за правило не судити неосяжне.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляСhanelKa
Неприємно.
І на то витрачаєш години
А у відповідь ( вже в кінці ) чуєш-

Які штори і до чого бальні танці? А от про кількість зупинок може.Ви знаєте що з дитиною може бути і чи потрібні ій зупинки?Іноді люди чогось не розуміють,але когось вчать
Thatsme• 01 февраля 2023
Ответ дляKusalochka

Ви вважаєте, що наприкінці лютого на окраїнах Києва було безпечно і не страшно????? І всі знали, шо Київ вистоїть???Ворог вже, по суті, був там. А ви таке пишете
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляThatsme
Люди выезжали с Киева и в мае, и летом. И все под предлогом беженства. Но я не прнимаю за что автора линчуют тут искренне.
vikat• 01 февраля 2023
Ответ дляТектоническая расческа.
Дивне твердження.
Я тікала з дітьми 1 березня евакуаційним потягом з одним рюкзаком на плечі. Через декілька місяців повернулась додому і не збиралась більше нікуди їхати.
Так если не собираетесь, зачем интересуетесь вариантами?
Борисфенка• 01 февраля 2023
Ответ дляSandr1n
Удалено администрацией...
max2013• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Автору просто хочуть донести, що турагентство не займається питаннями влаштування. Все,що може автор від них вимагати це пояснення умов переїзду.
СhanelKa• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Добре, що ви розумієте
Не збираюсь навчати
Вже всі, майже, навчені своїм досвідом