Котики-муркотики• 01 февраля 2023

Парковка в аєропорту Варшави. Хто має досвід?

Буду їхати з України в Варшаву, потім на пару тижнів до знайомих. Хочу залишити автомобіль в безпечному місці. Колись, коли була в Португалії, залишала на паркінгу закритому, там забирали ключі і потім був трансфер в аєропорт. Чи є щось подібне в Варшаві? Поділіться будь ласка досвідом)
Шиворот Навыворот• 01 февраля 2023
В Варшаві залишали авто на місяц на платній парковці аеропорта ШАРЛЬ ДЕ ГОЛЬ. Все було ок. Погугліть

Смурфетта• 01 февраля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Який - який аеропорт?
Якого якого Голя???
Лорка-хлорка• 01 февраля 2023
Ответ дляСмурфетта
Який - який аеропорт?
Якого якого Голя???
ну перепутал человек Шопена с Шарлем де Голем
O-Yumi• 01 февраля 2023
Ми колись шукали паркинг біля аеропорту Варшави чрез цей сайт https://www.parkvia.com/ru-RU
Було дуже зручно.
автор Котики-муркотики • 01 февраля 2023
Ответ дляO-Yumi
Було дуже зручно.
Дякую!
Шиворот Навыворот• 01 февраля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Перепутала аеропорт Варшави і Парижу :) ми як раз їхали з одного в другий))
Шиворот Навыворот• 01 февраля 2023
Ця парковка в самому аеропорті Шопена. Дуже зручно з літака вийшли, забрали багаж сіли в машину та поїхали.

Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую!