У кого такое было• 01 февраля 2023

Что будет, если не посещать школу?

Вопрос в теме. Имеется ввиду не отсутствие знаний, а какой спрос будет с родителей, если ребенок перестанет посещать школу. Школа онлайн в другом городе. Если просто забить без объяснения причин?
Кнопус• 01 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
в українську. не думаю, що в них є онлайн в місцевій. навіщо це їм
В карантин могли , как и все, адаптироваться
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Ответ дляк.Буланова
А если ребенок за границей, он может не посещать?
Тоді батьки або зовсім забирають документи зі школи, або переводять на сімейну чи екстернатну форму навчання. Уроків немає, за навчання відповідають батьки (хоч самі вчать, хоч наймають репетиторів), школа лише перевіряє знання періодично - контрольні та ін.
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
14, 8 класс.
один рік залишилось. хай напряжеться. а потім свобода - як хоче так хай і організовує своє життя

а як вам банальний аргумент, що через рік ви не будете його (чи її) утримувати і прийдеться якось заробляти і вирішувати багато не дуже цікавих задач?
Бутербродница• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
Поняла, спасибо. Но думаю, в гос школе иначе..
Ми коли забирали доки зі школи мали принести довідку з тієї, в яку йшли, правда то до війни було
автор У кого такое было • 01 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
а скільки років дитині?
не по темі, звичайно. але я б бажання дитини тут до уваги не брала. вчитися потрібно. хоча б 9 класів.
Это я понимаю, что нужно учиться. Ребенку донести не могу. С психологом работает, пока прогресса нет. Спасибо за ответы
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся

Діти не дурні, вони в курсі, що утримувати батьки зобов´язані до 18. Дитині автора теми лише 14. Клятий пубертат...
Ответ дляПишущаяся

Я могу долго писать, какие приводила аргументы и что делала, но все это было бесполезно. Ребенок в плохом психоэмоциональном состоянии, плюс переходный возраст. Я уже просто устала. По поводу перетерпеть год - спасибо за идею, предложу такой вариант
Чучело-Мяучело• 01 февраля 2023
В органы опеки сообщат. Это на самом деле не шутки. Мой тоже не хочет учиться, по 4 предметам неатестация светит. 8 класс. Но школу посещает.
Я была против в таком возрасте учить с ним вместе уроки, 15 лет, блин! Нужно же быть ответственным за свои поступки. Были двойки, я думала, сделает выводы, а нет. Ни разу учебник не открыл. Школа грозит опекой, ему пофиг. Похоже, меня все-таки заставят учиться за него.
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляМороженная курица
ну а дитина зобовязана навчатись. чому маніпуляція це для вас великий розум?
можна здати дитину в дитячий будинок. можна кормити супом і забрати всі гаджети і не давати ніяких грошей взагалі. Головний і відповідальний тут дорослий
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
так, я розумію, що ви вже багато чого перепробували. бажаю вам оптимально розрулити ситуацію
жар-птица Нюра• 01 февраля 2023
Просто поддержу вас. Это очень сложно.
Верю, что использовали все методы убеждения.
Если самой заходить время от времени на уроки без камеры просто для галочки на этот год?
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
Дивно, що Ви заочно щось там в рішили про мої судження. І власне Ви пропонували відверто брехати,коли писали про не утримувати з 15 років. Такий підхід у спілкуванні з підлітками, м´яко кажучи, неконструктивний.
Але Ви ж навіть з незнайомими дорослими не вмієте неасгресивно спілкуватися, на жаль, не лише Ви. Це поширення явище.
Оч@ров@Шк@• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
Ребенок как раз и посещает школу онлайн. Но мы сами в другом городе, не там, где школа. Вопрос в том, если не посещать ее вообще
Вам с родителями повезло больше, чем вашим детям
Щедрик• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
А как ребенок знания будет получать?
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляМороженная курица
оце так неочікуваний наїзд
дякую за приклад неагресивного конструктивного спілкування =))
Ответ дляЧучело-Мяучело
У меня просто нет времени учиться вместо ребенка, мне надо работать чтобы выжить - аренда, коммунальные, питание. Проклятая война
Мороженная курица• 01 февраля 2023
Пробуйте домовитися довчитися до атестату про базову освіту. Можливо, перейти на сімейну чи екстернатну форму. Просто почніть обл обговорювати, а чим хоче займатися в житті. Воно наче й рано, але може трохи мозок розштурхати. Подивитися, а куди зможе вступити, що доведеться складати для вступу... У мене дитина такого ж віку, пробуємо шукати, що цікаво та що реально потягне. Правда, моя в 14 у 9 класі.
Щедрик• 01 февраля 2023
Ответ дляПишущаяся
ми на Кіпрі. дитина в місцеву школу не ходить, лише онлайн. Але Кіпр таке дозволяє для українців
А на Кипре все за свой счёт? Нет там никаких программ для украинцев?
Ответ дляПишущаяся
Я не смогла забрать телефон, у меня синяки на руках сегодня - это я вчера пробовала отобрать. И боюсь если заберу ночью, то ребенок что-то с собой сделает в мое отсутствие или уйдет из дома
Ответ дляПишущаяся
спасибо
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляЩедрик
є безкоштовні готелі в районі Ларнаки. але вони завжди переповнені. Я з дитиною і дистанційною роботою не можу грати в таку лотерею
Ответ дляжар-птица Нюра
Просто поддержу вас. Это очень сложно.
Спасибо за вариант. Но домашку я не сделаю, банально не вывезу с работой еще и учебу
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня мама умерла в 16. А папа стал пить от горя. Не думаю, что это везение
_MadonnA_• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
Да. Вопрос в том, что будет если перестать это делать
Справку от врача
Перловая Кашка• 01 февраля 2023
Ответ дляГладковыбритый шишун
Повідомлять в поліцію, на батьків накладуть штраф і будете на контролі у органів поліції, а потім і опіки.
У нашому місті на цьому тижні прийняли рішення з цього питання. Якщо дитина і батьки більше трьох днів не з´являються у школі(не приєднується до уроків) вчитель забов´язаний писати докладну директору і передається в поліцію інформація про зникнення дитини. Три дні!
Пишущаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
дитина з психологом спілкується? ви про це психологу розказували ж?
я не можу давати поради в такій ситуації. але у вас зараз повна залежність від дитини. не дитина залежить від вас, а ви від неї.
це негативно впливає і на дитину (відчуває свою силу і беззаконня, якщо можна так сказати) і на вас (ви відповідальні за ситуацію в якій не ви головна)
Сподіваюсь, що психолог щось порадить і допоможе
жар-птица Нюра• 01 февраля 2023
Ответ дляУ кого такое было
Дз не делайте или делайте что-то минимально.
Я вас очень понимаю, но вам нужно продержаться меньше полугода для избежания проблем с органами опеки. Дпа отменили, вы сможете!
Ответ дляПишущаяся
Она общается со школьным психологом онлайн, без моего присутствия. Я общалась с другим психологом, бесплатно, ребенок к нему прийти отказался. Мне после трех сеансов посоветовали отстать от ребенка, это если в двух словах. Но я вижу, что ’отстать’ не помогает. Да, ребенок сейчас главный и пользуется этим, я не вывожу ситуацию. На нормального психолога у меня банально нет средств.
Ответ дляжар-птица Нюра
Спасибо!
Дайте подуться• 01 февраля 2023
Автор, проще увиливать. Ходите раз в неделю. А дома конечно нужно тогда знания самостоятельно получать.