Я так понимаю, что даже у военных экспертов нет вслух озвученного мнения, что может стать финальной точкой в этой войне.
Политики, возможно, это знают. Предположу, что уже даже решения есть, но машину войны не остановить одним махом (можно технически, но фактически слишком много нюансов).
Вариант, "мы их вышвырнем из страны, освободим Донбасс и Крым" не особо рабочие. Ракетами нас обстреливать и дальше - это им не помешает, даже если выдавить войска из Украины. А назвать это окончанием войны сложно . Ну и про потенциал возможностей тоже утверждать прям на сто процентов сложно. Накопиться, и опять двинуть - тоже могут, позже.В общем, пока не поставлена точка официальная - все не то.
В любом случае, окончание войны - это переговоры. На какой точке переговоры станут возможны?
Вдруг кто-то угадает, как именно проиграется этот вопрос.
П.с. переворот в РФ - 50/50. А если нет.
Умрет ввх - 50/50, не факт что другие не продолжат его политику.
Vittoria66• 01 февраля 2023
Ответ дляSanechko
Назвіть мені хоч одну війну, де все закінчилося повною ПЕРЕМОГОЮ?
З останніх - Друга Світова війна закінчилась капітуляцією Німеччини та Японіі, що і означає повну та остаточну перемогу над ворогом.
Ответ дляSanta-c3fa
Війна закінчиться в 24 році, Крим повернуть, лнр і днр віддадуть росіі, репарацій не буде, судити теж нікого з керівництва не будуть, за це Україна отримає вступ в ЄС або НАТО, або і туди і туди, бо гроші , які захід буде виділяти на відновлення треба захистити , або вигадають інший дієвий союз для захисту, інакше інвестор сюди не прийде, а враховуючи світовий резонанса цієї війни , Україну відновлювати будуть, забагато вже витрачено, а західні політики люди прагматичні , і якщо вже пішли вливання, впасти економіці не дадуть. Ось такі інтуїтивні думки, а мене інтуїція не підводить, а останнім часом так взагалі вангую , сама дивуюсь
А чому не в 2023?
dajkiri-irina• 01 февраля 2023
Ответ дляdorik
В Бахмуте ´крайний´ раз когда были? Можете сравнить
А при чем здесь это?
Ответ дляSanta-c3fa
Я бы согласилась, но разве что ЕС без шенгена.... Никто границы в Европу не откроет для мужчин не только во время войны, но и сразу после войны....
Oasis in the Desert• 01 февраля 2023
Україна победит в любом случае! Но особенно оптимистично настроены те, кто за рубежом!)
так, цікава тема. Адже це питання не про те чи Україна переможе.
Чи будуть в росії заворушення? народом врядчи. Якимось пригожиними і кадировими - можливо. але навіщо їм? роблять, що хочуть і прикриваються путіним
Ну от відтіснимо ми рашистів до кордонів 1991 року. що буде заважати рашистам обстрілювати Україну і далі.
Чи буде Україна заходити на території росії? - врядчи. Україні то не треба, загроза ЯО.
Швидше залишаться руські війська вздовж кордону з розказнями про загрозу від України і тими ж історіями про Донбас і Крим. і тими ж планами вернути хоча б ці райони в свій склад. і періодичними обстрілами
За рік-два, можливо, над Україною закриють небо, як над Ізраїлем. А через деякий час Україна вступить в НАТО. і після цього росія перестане пуляти свої ракети і представляти пряму загрозу Україні. Так що такий варіант можливий
Навіщо росії підписувати капітуляцію і все інше? Навіть на кордонах 1991. Ніхто там не прагне до відновлення дипломатії, зняття санкцій і таке інше.
Ответ дляKalinaira
Нет такой возможности. Ну посмотрите на ту карту в фильме, что там еще сказать...
Я також не знаю настільки добре англійську, прочитала комент під відео, що переклад не вірний. Карта, так, прямо мрія росії, вони всюди її тулять. То може американці скористались готовим сюжетом розподілу. Хоч хто знає, як насправді.