Жирафовое варьенье• 01 февраля 2023
Чоловік і матеріальне забезпечення дружини
Цікавить думка зі сторони.
Коротко - заміжня 2 рік, разом з чоловіком знімаємо квартиру, виходить не дорого, але напочатку ( до заміжжя) домовились оплачувати наполовину за квартиру+ комунальні.Спочатку все було більш - менш.
А зараз у зв´язку з війною,подорожчанням продуктів все стало набагато складніше.На даний момент в мене є робота,але зарплатні не вистачає, ще й премії урізають( роботи змінювати не планую, бо й так туго з роботами) заледве хватає на продукти, ну і деколи на себе, якась мінімальна турбота, манікюр ,засоби гігієни ,ну суто все за необхідності, то ж на квартиру вже скинутись нема змоги.
Отже, таке запитання, чи має чоловік утримувати жінку, тобто платити за квартиру, комунальні, продукти чи це є норма?( Він знає мою ситуацію, що з зарплатнею не дуже, але я почуваю себе якоюсь невдахою, кожного разу коли треба платити за квартиру...при тому ,що я роблю всі домашні справи, приготування,прибирання, грошей на одяг, манікюр навіть просити не подумаю...
А що як, жінка не зможе працювати, то чи має чоловік утримувати ,допомагати матеріально??
Добротная• 01 февраля 2023
Зп чоловіка це загалтні гроші.а моя - це моя. І я можу щось купувати для сім´ї і можу не захотіти. Завджи мала своє нз із зп і вони мене часто виручали. Не відчитувалася і не розкадувпла нічого. Мала і усе. Ніхто ге знав і не знає. Ніколи не витрачала гроші під ноль свої. Завжди мала на нові чоботи і манікюр. Не вистачає? Це проблеми чоловіка насамперед. Він утримує родину.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Якщо ви не вагітні, то чоловік не має вас забезпечувати.
Або якщо ви не з дитиною до 3-х років.
Тому шукайте можливості, роботи і способи заробітку. Ваша половина платні - це ваша половина. Рівноправ´я.
Або якщо ви не з дитиною до 3-х років.
Ок, це ваша думка.
Ряженка• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Або якщо ви не з дитиною до 3-х років.
И стирка штор с мойкой холодильника тоже должны быть равноправны.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляМания-Величия
Ці питання треба було обговорювати з вашим чоловіком до того, як починати жити разом.
А які у вас подальші перспективи - ви з ним збираєте якось на власне житло?
Є квартира у нього в іншому місці, там зараз не дуже безпечно
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляРяженка
Точно. Вище то політика робочих коней на полі. Чоловікоподібні баби, які пашуть на рівні з чоловіками і страшно цим пишаються..що вони кобили робочі.
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
В якому сенсі? Тобто чоловік має оплатити мої ’хотілки’?
Нет! Только вы долны + тянуть на себе весь быт.
Ряженка• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
И это мы ещё не поднимали вопрос о наследниках. Каждый от себя по наследнику. Одного жена вынашивает, второго - сурмама за деньги мужа. Вот это равноправно!
Добротная• 01 февраля 2023
Я за роки сім життя маю не один десяток тисяч у.е. про які знає лише мама. Це мої гроші і гроші наших дітей. Ніхто не знає що буде завтра. Завтра чоловік може піти/померти і ви лишитеся з голою сракою . Особисто я не переживаю вже про їх навчання..що би не трапилося- на навчання є. І вам раджу не бути наївною дурочкою. І почати просто потрохи відкладати зі свох. По 500 грн хоча би.
Играюся• 01 февраля 2023
Ваша ошибка в том, что согласились на 50\50
Когда мы стали жить с мужем, все складывали в общак, но тогда у нас были маленькие з\п, потом муж стал зарабатывать помимо з\п и приносил все в дом, не ныкая
Сейчас я уже давно не работаю, т.к. ребенок с инвалидностью
Муж нас содержит
Я ничего не прошу, покупаю сама, что мне нужно
Если крупная покупка, предупреждаю его или кидаю карту и говорю сколько нужно перечислить
Муж нас содержит
Путающаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Говорять, що жінки отримують нарівні з чоловіками платню. Тому і оплачувати послуги порівно - норм.
Грибной_Дождик• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Чому дивно...кажу ж у зв´язку з ситуацією на роботі не зовсім добре з зарплатнею, то що бігти ще на дві роботи...приходити додому,як побитий пес, тим більше на мені всі обов´язки по дому, кухні, купівлі продуктів
А чем ваш муж занимается кроме работы? Помагает вам по дому? Или деньги пополам, а домашний быт - это ваше?
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Вибачте, але в мене не гола срака, і маю заначку, маю зарплату, маю роботу, зрештою свою власну квартиру,в яку можу вернутись в будь який момент, просто ми знімаємо квартиру з чоловіком, щоб не сидіти ні в кого на голові, зараз такий момент що з грошима туго ( саме останніх пів року,) все лягло на плечі чоловіка, ось тому питаю думки зі сторони
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Жінці бвльше треба на шпильки/ каблучки. Якщо порівну то сенсу в заміжжі не бачу. Краще одній.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
По дому майже нічим, купити продуктів може, помити посуд,раз в місяць.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Я про теж задумуюсь, зрештою ніхто не тримає нікого ( то є крик душі)
Путающаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
по 500 грн в місяць - це аж 6000 грн в рік, або за 7 років - це 1000 дол.
Якщо ви маєте 30 000 доларів за 7 років, то це по 15 000 грн в місяць, або, фактично, ви працюєте і він працює, але все зароблене він віддає, а ви жмотитесь і зберігаєте собі.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляРяженка
Мыши плакали, кололись…
Поздравляю вашего мужа, это ж надо так устроится!
Чим йому хреново? Їсти зробили, труси попрали, прибрались.
Ряженка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Внезапно.
Путающаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
А чоловіку більше на золоту цепочку в палець, машину . . . .
так що ні. Порівно - значить і рівноправ´я не лише в доступі до роботи і зарплатах, але і в усьому іншому. Оплачуйте.
Чоловік - не раб.
Раз одела не бу• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
А почему на вас быт полностью? А не 50/50?
Грибной_Дождик• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну так извините, повесили мужика пополамщика себе на шею. Пора сбрасывать. Услуги кухарки и домработницы стоят не дешево.
Садитесь разговаривать, спокойно, без скандалов. Ваши аргументы на стол, а дельше уже сами будете смотреть по обстановке. Но почему-то мне кажется, что вы побоитесь озвучить ему все это и будете продолжать в том же духе...
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 01 февраля 2023
Я понимаю только общий бюджет. Вы договаривались иначе. Для меня это изначально не приемлемо.
Путающаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Гарне питання.
Грибной_Дождик• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Чоловік - не раб.
Тогда и муж должен в быту участвовать, а не лапки после работы сложить. Или раб жена?
Дуболом• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це і без порадниці всім відома істина!
Путающаяся• 01 февраля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так хто винен, що в неї чоловік не 50/50 в митті посуди?
Душка-свекровь)))• 01 февраля 2023
Автор, а як у чоловіка з доходами?
Він вам щось каже стосовно оплатила квартиру, що ви теж повинні давати чи мовчить?
Грибной_Дождик• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
Оба виноваты. Он спрыгнул с этого дела, а она тянет. Назревает бунт на корабле)