Жирафовое варьенье• 01 февраля 2023
Чоловік і матеріальне забезпечення дружини
Цікавить думка зі сторони.
Коротко - заміжня 2 рік, разом з чоловіком знімаємо квартиру, виходить не дорого, але напочатку ( до заміжжя) домовились оплачувати наполовину за квартиру+ комунальні.Спочатку все було більш - менш.
А зараз у зв´язку з війною,подорожчанням продуктів все стало набагато складніше.На даний момент в мене є робота,але зарплатні не вистачає, ще й премії урізають( роботи змінювати не планую, бо й так туго з роботами) заледве хватає на продукти, ну і деколи на себе, якась мінімальна турбота, манікюр ,засоби гігієни ,ну суто все за необхідності, то ж на квартиру вже скинутись нема змоги.
Отже, таке запитання, чи має чоловік утримувати жінку, тобто платити за квартиру, комунальні, продукти чи це є норма?( Він знає мою ситуацію, що з зарплатнею не дуже, але я почуваю себе якоюсь невдахою, кожного разу коли треба платити за квартиру...при тому ,що я роблю всі домашні справи, приготування,прибирання, грошей на одяг, манікюр навіть просити не подумаю...
А що як, жінка не зможе працювати, то чи має чоловік утримувати ,допомагати матеріально??
железный занавес• 01 февраля 2023
Автор, що ви хочете почути? Що вам потрібно сісти і поговорити відверто з чоловіком? Так ви і сама це розумієте. Степан, так і так, коли починали жити, я думала що зможу тобі бути партнеркою 50/50 в спільних витратах і 100% зможу обслуговувати весь побут. Я тебе люблю, але мені важливо чи ти мене любиш і чи розумієш що я слабка жінка і мені важко оплачувати спільне проживання з тобою і 100% забезпечувати побут...слухаєте що він розказує...і гнете свою лінію, що платити за зйом житла ви не можете половину, і вам важко обслуговувати дорослу людину без емоційної віддачі.
Підуть маніпуляції, він розкаже про вашу меркантильність і все таке...тут головне першій розказати що ви сумніваєтеся в його почуттях, бо якщо люблять - то розуміють, радують, і роблять життя коханої людини краще. Удачі вам
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я зрозуміла, я просто до того, а що мужчина має робити ще, якщо жінка сама себе може утримувати, оплачувати комунальні, дарувати подарунки і возити на відпочинок, то нащо їй мужчина, ( я зовсім не меркантильна)
Є ж ситуації коли жінка не зможе працювати...хай буде той самий декрет
Тогда зачем нужен мужчина, если женщина может полностью платить за себя?
Зачем такой мужчина?
Пусть женщина купит себе резиновый писюн.
Зачем такой мужчина?
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Если мужчина хочет ахать женшину - он все оплачивает сам. Уважайте себя.
Дякую, зрозуміла.
Може це щось з самооцінкою...у мене...
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я і про це думаю)
В декрете будете сами покупать памперсы, смеси, платить за коммуналку итд.
А он уже всунул и все. Больше не подходите к нему не за чем.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляжелезный занавес
Дякую, Вас почула,цікава думка.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляЗаставляличка
))))
Чупокабра• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Я і про це думаю)
Разводитесь, пока детей нет, а то сами содержать будете
Чупокабра• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Чому дивно...кажу ж у зв´язку з ситуацією на роботі не зовсім добре з зарплатнею, то що бігти ще на дві роботи...приходити додому,як побитий пес, тим більше на мені всі обов´язки по дому, кухні, купівлі продуктів
Выставите ему счёт за домашние обязанности или перестаньте готовить
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
А чоловіку більше на золоту цепочку в палець, машину . . . .
так що ні. Порівно - значить і рівноправ´я не лише в доступі до роботи і зарплатах, але і в усьому іншому. Оплачуйте.
Чоловік - не раб.
Не судіть по собі. Кобили робочі нехай платять. За мене платить чоловік, бо я жінка насамперед, а не робоча кобила. Ви пишаєтеся ріаноправ´ям?)) Та будь ласка.пашіть.))а мене люблять і оберігають. По факту я і сама можу платити..але ))) платять завжди чоловіки за мене....і це приємно.
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляПутающаяся
по 500 грн в місяць - це аж 6000 грн в рік, або за 7 років - це 1000 дол.
Якщо ви маєте 30 000 доларів за 7 років, то це по 15 000 грн в місяць, або, фактично, ви працюєте і він працює, але все зароблене він віддає, а ви жмотитесь і зберігаєте собі.
Скільки я маю..то моя справа. Але Я МАЮ. І чоловік поатить.і питання про ПОПОЛАМ ніколи не стояло)))).бо він головний в родині ічвін вирішую фін.питання. 6 тис грн теж треба десь узяти. Зламався зуб, наприклад. Треба одразу дати такі гроші..а той ще й більше..а якщо все під ноль витрачати- то нащо лікувати? А пополамщик скаже- твій зуб ти і лікуй.бо ти зламала. І ось тут жінка пополамщика зразу відчує всю прелесть...але ж вона все витрачала на жрачку і побут і собі зуб немає на що полікувати.
Пополам- це для робочих мужеподібних коблиць.
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Деколи каже, у відповідь я кажу, скинусь скільки можу, ну і він робить трохи кисле лице))
Паскудний початок.дуже. він чоловік.він ожегився.він брав на себе обов´язки...жесть.я не уявляю щоб мійчоловік вимагав від мене якісь гроші....нонсенс. нахрена цей заміж? Живіть самі.майте коханця і можете мати білтше доходу ніж з таким чоловіком.
Добротная• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, зрозуміла.
Може це щось з самооцінкою...у мене...
Однозначно.
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую, зрозуміла.
Може це щось з самооцінкою...у мене...
Да, дело в Вашей самооценке.
Девочки с правильной самооценкой не будут скидываться с мужем на коммуналку.
Жена сантехника• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Тому що на початку все було набагато простіше, зараз у мене з зарплатнею печалько(
Погано стараєтесь, автор. Дуже погано. Щось з цим треба робити. Мужик ж на щось розраховує. А Ви…
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляжелезный занавес
Это идеальный совет теоретически. Но на практике он скажет что ей только деньги нужны и она его не любит.
Даже спорить не буду.
Жадные люди очень тяжело расстаются с деньгами.
В этой ситуации не прав муж, но всю вину переложит на автора.
Даже спорить не буду.
Зашла на 5минут• 01 февраля 2023
равноправие. а если у мужа будут проблемы Вы будете готовы его содержать ?
Зашла на 5минут• 01 февраля 2023
Ответ дляОстановщица
А чому не спільний бюджет? Має чи не має утримувати це вже як домовитесь, бо у кожного свої погляди на це.
Наприклад, для мене фінанси це зона відповідальності чоловіка. Працювати можуть обоє, але якщо фінансів не вистачає, то чоловік має в першу чергу перейматися цим питанням.
а потом появляются Темы: я вышла замуж за жлоба
или мой муж мало зарабатывает не хватает на нас с ребенком.
потому что переложили ответственность на мужчину. надо самой думать, а то потом страдают дети.
Зашла на 5минут• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Зп чоловіка це загалтні гроші.а моя - це моя. І я можу щось купувати для сім´ї і можу не захотіти. Завджи мала своє нз із зп і вони мене часто виручали. Не відчитувалася і не розкадувпла нічого. Мала і усе. Ніхто ге знав і не знає. Ніколи не витрачала гроші під ноль свої. Завжди мала на нові чоботи і манікюр. Не вистачає? Це проблеми чоловіка насамперед. Він утримує родину.
ну так семьи пока нет. есть только он и она.
завтра муж психанет и уйдет или супруга психанет и уйдет. и кто их сможет удержать? зачем тогда мужчине вкладывать деньги в очередные отношения. которые по статистике все равно пойдут по иське
Ответ дляЄдина Країна
Автор, ви зараз поступаєте дивно. Тобто коли ви сходились і домовились про 50/50, то все вас влаштовувало. Але пожили декілька років так і починаєте змінювати чоловіка, бо вам ця модель насправді не підходить. То не треба було спочатку на це йти!
То у автора не 50/50.
Всі домашні обов’язки повністю на ній.
Чоловік у неї хитро зроблений, зручно пристроївся.
Всі домашні обов’язки повністю на ній.
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Має звичайно, ви не можете себе не доглядати, якщо в цьому є необхідність. В мене чоловік оплачує комуналку, та продукти, я наприклад через стан здоров’я сьогодні працюю а завтра ні, а якщо ви в декреті будете? Можливо треба подумати про додатковий дохід
Люблю_смаколики• 01 февраля 2023
Для меня нормально, когда бюджет семьи - общий. Но многие со мной не согласятся. Вы вот тоже изначально договорились 50 на 50
Ответ дляЖирафовое варьенье
Заробіток.
Ось Ви і дали відповідь. Чоловік — добитчик. Це його основна функція.
Чоловік мусить утримувати родину. Звичайно жінка при можливості і бажанні може допомогти зробити вклад в бюджет.
Але у Вас занадто вже: внески пополам, а домашня робота повністю на Вас.
Уявіть декрет. Звідки Ви будете брати ті 50%? А чоловік звикне чекати Вашого внеску.
Сідайте і розмовляйте. Тільки спокійно і без наїздів. З’ясуйте, як він бачить забезпечення родини.
Якщо ж таки схиляється допополамщини,то шліть його нахрін.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляДобротная
Спасибі за думку.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Да, дело в Вашей самооценке.
Дякую за відповідь.
І без наїздів))
Бо дехто мене тут заклював.
І без наїздів))
Бо дехто мене тут заклював.
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ні, я не потягну все , оплата, комуналка, їжа, робота, не для мене таке...
Жирафовое варьенье
• 01 февраля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Скажімо так, мені на мене вистачає, асі мої хочу, але на оплату квартирі ні, або одне або друге.
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Дякую за відповідь.
І без наїздів))
Бо дехто мене тут заклював.
І без наїздів))
Бо дехто мене тут заклював.
То свекрови. Не обращайте внимание. Кто в теме - нормально объяснят Вам что к чему.
Судьба у Вас автор, такая) от мужа терпеть наезды и от некоторых Советчиц. Это для того, чтобы Вы учились не реагировать на всякую фигню и твёрдо отстаивать себя. В любой ситуации.
Тем более, что Вы правы.
Почему сомневаетесь в себе я не знаю. Хотя знаю. Он Вам внушил все это. Ради его выгоды.
Не ведитесь. Гните всегда свою линию.
Тем более, что Вы правы.
Не ведитесь. Гните всегда свою линию.
Заставляличка• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Автор, я Вам больше скажу. Он должен выделять деньги и на Ваши хотелки.
Я уже молчу о коммуналке, продуктах итд.
Иначе, зачем он тогда?
Резиновый писюн в разы дешевле Вам обойдется при таких вводных)))
А то получается он осчастливил Вас тем, что принес свой член домой.
Все остальное Вы сама. Так дела не делаются.
Иначе, зачем он тогда?
успокойте_Меня• 01 февраля 2023
Да!!! Речь не идёт про обязанности, просто когда человек любит, то не может оставить своего любимого человека в беде и всем всегда поможет!
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Як розумна дівчина ще треба відкладати хоч якусь заначку свою. Поговоріть обов’язково скажіть що Вам треба доглядати за собою і т д. Можливо пошукайте якісь варіанти додаткових доходів. Або хоча б не 50/50 а ваша частка буде меншою.