Даксо• 01 февраля 2023

ДБР під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило

списки бажань

Датій дуже мріяла:

▪️Заробити мільйон доларів.

▪️Купити соболину шубу.

▪️Придбати годинник Breguet.
Буся777• 01 февраля 2023
Як на мене, такі списки не корректно виносити для загалу, чиї б вони не були
автор Даксо • 01 февраля 2023
’Вот ано - прастоє жєнскає щастьє’
Стрекоза любви• 01 февраля 2023
Це не злочин, мати такі бажання. Злочин - це протиправні дії, і якщо вони є, то я сподіваюся податкиня буде покарана. А ці всі її «записки» це реально демонстрація «спідньої білизни».
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляБуся777
А таке коректно виносити?

’Мадам Датій не тільки мріє, але наполегливо втілює бажання в реальність Під час обшуків у неї виявлено:

▪️158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис. євро.
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️три квартири у Києві загальною вартістю мільйон доларів
▪️будинок поблизу столиці.’
begovelik• 01 февраля 2023
Любой наш человек, попавший туда, ведет себя также.
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляbegovelik
Не треба всіх рівняти на себе, є люди і порядні.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 01 февраля 2023
А она, согласно занимаемой должности, мечтать не имеет права?
Буся777• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
на жаль, ми з Вами наразі говоримо про різні аспекти, які неможливо порівняти
Басина• 01 февраля 2023
С любимой мужчиной?)))
begovelik• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Ну да, как у классика:
’— А я вот не беру взяток! Вот так!
— На одно жалованье живёте что ли?
— Вам никто и не даёт! Место у вас такое, недоходное. Вот кабы вам давали, а вы не брали, так тогда и хвастаться можно было.’
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А яка у ниї офіційна зарплата на цій посаді, нагадайте?
KaterionOK• 01 февраля 2023
Ну от, а хтось не вірить, що ці списки працюють!
Стидобище, звісно. В країні війна, а у державного чиновника рівень життя в разі перевищує рівень ЗП
Басина• 01 февраля 2023
Фото не прикріпилось))
begovelik• 01 февраля 2023
У нас даже иностранцы, работающие на высоких постах, начинают заниматься тем же )
sale.lena• 01 февраля 2023
И соболиную шубу 😂😂😂Нафталинщица
KaterionOK• 01 февраля 2023
Треба було до списку бажань ще дописати, щоб не прийшло ДБР з обшуками
inna.inna• 01 февраля 2023
Класні мечты,ви думаєте мільйон вона чесно хотіла заробити..ця сука знала які обороти бабла там крутяться і за рахунок чого вона буде йти до своеї МеЧтЫ.
Strelka_007• 01 февраля 2023
Цікаво, як вона збиралася заробити на це все на державній службі...))) Хай виносять на загал, таких ***** відсотків 90 у керівництві держави.
Argesha• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Всі вони такі, аж поки не дорвуться до корита
rybka21• 01 февраля 2023
ВЗРЫВ_МОЗГА• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Ну она вроде и не минималку получает. А муженёк у нее кто?

Если уж равняться у властьсидящих на их зарплату и имущество , что на них записано, так там у большинства максимум малосемейка на окраине спальника столицы.

Никто ее не оправдывает, но выносить личное ,это словить хайп на очередном деле. Ещё бы переписку с врачом, с подробностями выделениями на нижнем белье опубликовали. Ну а чё?
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляKaterionOK
Не всі такі далекоглядні)
Nathalie27• 01 февраля 2023
Переведуть красуню на іншу посаду і заробить свій мільйон
Lizavel• 01 февраля 2023
Из-за этой скотины нам поблокировали налоговые, бухгалтера в шоке эти пару месяцев, собрать, отсканировать все документы, подать на розблокировку....
inna5577• 01 февраля 2023
Ответ дляБуся777
Абсолютно згідна
Катруська• 01 февраля 2023
Ответ дляБуся777
Це чому? Вона цього збиралась досягти хабарями.
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА

Особа займає публічну державну посаду, можливо публікація не зовсім у рамках закону, але на таке треба звертати увагу суспільству. Декілька таких справ і може і красти стануть менше. Головне, щоб на це був суспільний запит.
Dani777• 01 февраля 2023
и вас правда ничего не смущает? Ну сколько ж можно надеяться что такие вещи проходят действительно для вскрытия коррупционеров.. Здесь конечно такое писать не очень, но всегда это все делалось только для смены одних шалав на других.. Или кто то наивно думает что она это брала и не несла по ступенькам?)) И все только сейчас об этом узнали?) ну да.. как и во всех других органах
автор Даксо • 01 февраля 2023
Ответ дляLizavel
Ну от, а тут пишуть, що ’абідєлі мишку - напісялі в норку’
Dani777• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
справи создаются только по тем, кому надо и зачастую только для картинки для нас с вами