Само_достаточная• 01 февраля 2023
Чому світло вимикають, а рахунки за світло менші не стали?
В чому парадокс?
Миссис Буркул• 01 февраля 2023
Ми для генератора палива на 8 тисяч витрачаємо, шо там ті рахунки.
Стебель_березы• 01 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
В мене електрика по тепла підлога дуже багато жере,її не вмикали,Але зараз почали тому що квартира не прогрівається.Всі прилади обігріву вмикаю на максимум і кондиціонер на обігрів.Бо дома 12 градусів коли вимикають.Моментально холодна стає.Так само одразу правку вмикаю і сушильну машинку і плиту готувати запаси
У мене на одному кондиціонері написано, що не можна використовували, якщо температура зовні нижча мінус 7°С, на іншому - минус 10°С. Чи у Вас за бортом тепліше?)
Само_достаточная
• 01 февраля 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Ну логічно ж що менше користуватись набагато не почали) всі прибори вмикаються як і раніше
Ні, не вмикаються, як раніше.
Само_достаточная
• 01 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Значить можете собі це дозволити, ваш вибір.
Само_достаточная
• 01 февраля 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Скільки написали в платёжке стільки і платите?)))
Ні, плачу по показникам.
Аноним-ка• 01 февраля 2023
Ответ дляВинник
а вы стали меньше стирать? меньше готовить? в общем остатке за месяц моя стиральная и посудомойная машинка работают столько же раз, сколько и до выключений света.Чайник тоже кипит столько же раз, даже больше (перед каждым выключением я грею термос, потому что у меня нет газовой плиты)
100%. А холодильник берет света в режиме отключения/включения значительно больше, чем при постоянном електричестве.
Миссис Буркул• 01 февраля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Краще б вже ціну підняли на електроенергію, а о це все.
Ноги от ушей• 01 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Бізнес? Чи будинок?
Ноги от ушей• 01 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Будинок.
Про сонячні панелі не приходила ідея?
Вбигудях• 01 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Нет,на 60 или 40.Все хорошо успевает.
Не видела быстрой стирки на 60 градусах
Рыжик-пыжик• 01 февраля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Ні, не вмикаються, як раніше.
А чим ви почали менше користуватись? Думаю як пилососили, так і зараз, як прали, так і зараз, а те що лампочками менше, то вони небагато споживали
Кожугетовый ансамбль• 01 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Будинок.
Це 140 літрів бензину.Щось ви не вірно рахуєте.У батьків 200 квадратів і 1 літру вистачає з головою на сутки при умови вимкнення 6 не має 2 є
Миссис Буркул• 01 февраля 2023
Ответ дляНоги от ушей
Про сонячні панелі не приходила ідея?
Є ідея змінити країну проживання
Кожугетовый ансамбль• 01 февраля 2023
Ответ дляВбигудях
Не видела быстрой стирки на 60 градусах
У меня есть,машинка горение,Сейчас нет света,так бы включила и показала табло
Миссис Буркул• 01 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Вірно все рахую.
Кожугетовый ансамбль• 01 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вірно все рахую.
На 6 годин вистачаэ 0,4-0,5 літри
Само_достаточная
• 01 февраля 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Не запускаю прання в будні, лише в вихідні(т.е стірок менше). Відмовилась від посудомийки в будні.
Гриль, мульті не вмикаю(готую на газових комфорках).
Телевізор не вмикається. Раніше стабільно цілий вечір під готування на кухні був як фон.
Миссис Буркул• 01 февраля 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
На 6 годин вистачаэ 0,4-0,5 літри
Ви знаєте скільки в мене техніки і яка потужність генератора, що так впевнено заявляєте? Смішні люди, чесне слово.
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Ответ дляНоги от ушей
Пояснювали, що типу ви відразу все включаєте, от і більше використання
Вже б мовчали краще
А що не так?
Ви маєте якесь інше пояснення?
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Ответ дляСижу на стуле

Смысл их экономии?? Нервы нам только потрепать))
Економія в момент навантаження роботи підприємств. Коли підприємства не працюють- то і на одиницю виміру генерація таж, але ж і споживання від підприємств немає.
Якщо не розумієте- навіщо оці смішки?
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Ответ дляСтебель_березы
Холодильник не относится к мощной технике. Гаджеты - тем более.
Якщо холодильник тіки но включити- то ви будете здивовані - що компресор молотить без усталі, і так може добу бути (в інструкції так і написано- що виходить на нормальний режим роботи через декілька днів, якщо завантаженність десь половина продукції). Тож платіжка буде велика за цей час.
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Мене дивують люди- котрі вважають що вони ’економлять’- а платіжка стала більше.
Як так? Як ціна може вирости за кіловат?
Як лічильник може по іншому рахувати?
От поясніть, такі ж вумні...
Скільки взяли енернії- стільки лічильник і нарахував. Тариф найнижчий в Європі 1.68 грн.
Як лічильник може по іншому рахувати?
От поясніть, такі ж вумні...
Юпитерная• 01 февраля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Як лічильник може по іншому рахувати?
От поясніть, такі ж вумні...
Як лічильник може по іншому рахувати?
От поясніть, такі ж вумні...
А з/пл в нас найбільші в Европі!
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Ответ дляЮпитерная
А з/пл в нас найбільші в Европі!
Ахаха)) ну я чекала цієї неадекватної відповіді, ви мабуть київлянка?))
Якщо порахувати зарплатню в 7-9 тис на людину в нас, і зарплатню в 1000-1500 євро в Європі і тарифи на електрику, то ви будете здивовані- що згідно коефіцієнту тариф повинен бути десь до 3-4 гривен за кіловат.
Не вірете? Порахуйте самі.
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
Та навіть Польщу візьміть і порахуйте. В нас електрика - шара повна.
Ми не економимо, платимо аж 200 грн в місяць, а за централізоване опалення яке ще й прикручують- 2000 грн в місяць.
Мусик Пусик• 01 февраля 2023
А оці вброси ботів що тариф по 7 грн за кіловат для населення- ну прям сміх! На бабульо мабуть розраховано.
Сижу на стуле• 01 февраля 2023
Ответ дляВероятненько
смысл лишь в перераспределении этого расхода... что не все одновременно это включают, а лишь третья часть населения... но я не эксперт, конечно...
нет никакого смысла. Тогда когда вы и я в третьей группе сидим в темноте, Маша из первой группы и Глаша из второй группы на отключение врубают на полную все электроприборы