Дюймовочка• 01 февраля 2023

Львів, коли нарешті перестануть вимикати світло?

Чи можливо це весною коли стане тепліше?
ТихоЯ• 01 февраля 2023
Коли русня згине.
Одни_мысли• 01 февраля 2023
мне нравится, что вас только Львов волнует))) типа в Киеве пусть выключают, но во Львове весной, когдла потеплеет, пусть не выключают
ВсеПроВсехЗнаю• 01 февраля 2023
то подзвоніть хуйлу і запитайте коли його оркостан самоліквідується
автор Дюймовочка • 01 февраля 2023
Ответ дляОдни_мысли
Кожен думає про своє місто.
Туфли в чешуе• 01 февраля 2023
Видимо, когда перестанут обстреливать энергосистему, восстановят разрушенное
автор Дюймовочка • 01 февраля 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Я чула ніби коли тепліше стане, але як це взаємопов‘язано…
Резвая лошадка• 01 февраля 2023
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна
Туфли в чешуе• 01 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
На отопление уходит много энергии, я так понимаю....
автор Дюймовочка • 01 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Коли русня згине.
Всі все одно не згинуть
А світла хочеться
Трусиковед• 01 февраля 2023
Читала в тг каналах, що відключення до літа.
Але якщо русня не атакуватиме енергетичну систему і світловий день триватиме довше, то весною стане легше.
А загалом я сама зі Львова, тому дивує таке питання - тоді, коли і по всій Україні. І минулий тиждень таки був гіршим, виключали по графіку 8/4 год.
Одни_мысли• 01 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Кожен думає про своє місто.
ваш город находится в единой энергосистеме Украины. И достаточно странно думать о том, что в какой-то момент во Львове свет будет - а в другом городе не будет. Да, весной не нужно будет тратить электроэнергию на отопление, дефицит значительно снизится, разрушения будут чинить. Поэтому есть надежда, что света будет больше. Но не только во Львове, а везде
Трусиковед• 01 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Ви серйозно зараз? Електроенергія йде на забезпечення системи опалення.
LIANA171185• 01 февраля 2023
Удалено администрацией...
автор Дюймовочка • 01 февраля 2023
Ответ дляLIANA171185
Удалено администрацией...
Ні, дякую)
Трахтибидох• 01 февраля 2023
Ответ дляТрусиковед
В нас навпаки трохи краще стало з кінця минулого тижня. Був 6.5 нема 1.5 є, вже відчай був. Зараз 4/4. Коли все на електриці дуже суттєва різниця.
Трусиковед• 01 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Всі все одно не згинуть
А світла хочеться
Більше хочеться таки перемоги
Калёва Замалёва• 01 февраля 2023
А что Львов особенный? Всем віключают и все терпят
Блины со смайликами• 01 февраля 2023
Ответ дляДюймовочка
Кожен думає про своє місто.
Думаю весной полегчает всем городам
Блины со смайликами• 01 февраля 2023
Ответ дляТрусиковед
8 часов есть свет? Или 4 часа?
неДоЖиру• 01 февраля 2023
Тоді коли ми нормально віддресируємся і будемо готові вірити в легенду про сміливих енергетиків і спокійно сприймемо підвищення тарифів. Думаю це вже станеться скоро. Он читаю про начальницю київської налогової, в неї обшук, на парірці типу побажання записані- заробити мільйон доларів в цьому році, купити сумочку Біркін, От поки всі їх бажання не будать виконані ми й будемо без світла, тепла та ін.
Найщасливіша• 01 февраля 2023
Ответ длянеДоЖиру
100%, надо создать искусственный дефицит , как с бензином, на него только цену отпустили, сразу появилось - хоть залейся, и сейчас так со светом. Только цену поднимут - сразу электроэнергии немерено станет
Трусиковед• 01 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
8 часов есть свет? Или 4 часа?
Минулого тиждня виключали на 8 годин, включали на 4 години.
По графіку на добу обов´язково виключають двічі по 4 години, але при потребі можуть виключати двічі по 8 годин. Тому ситуація по місту не однакова по кожній групі відключення.