Баррикадница• 01 февраля 2023

Кто жил или продолжает жить с родителями мужа

Как это влияет на вашу супружескую жизнь? Может кто то невыдержал и развелся? Были ли у вас изза этого скандалы с мужем?
Хомяк с пастой• 01 февраля 2023
Я б не выдержала,но и не пробовала.

Техпаспорт на медузу• 01 февраля 2023
Я б не жила з батьками чоловіка. Пробувала, півроку вистачило. Нехай йде на роботу, заробляє і змінає окреме житло, бо це не життя
НашлаПерепискуМужа• 01 февраля 2023
Мы жили со свекром.
Не очень,если честно. Но мы были очень молоды (по 18 лет)
Отжигающая• 01 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
То вы ещё долго))) я 3 дня выдержала
Слухи-руки не распускаю• 01 февраля 2023
Живем со свекровью. На семейную жизнь этот факт практически не влияет.
Твоя подруга• 01 февраля 2023
Жили 6 років поки будували свій будинок
Жили добре, не сварились
Але в нас 5 кімнат було, дві кухні тощо
І в мене була мала дитина. Я працювала
Мені так було дуже зручно -допомогали все
Болтушка Му• 01 февраля 2023
Я живу со свекровью 11 лет. Напрягать стало только сейчас, немного пересмотрели поговорили живём дальше..
Болтушка Му• 01 февраля 2023
Напряги с мужем из за этого постоянно...
Болтушка Му• 01 февраля 2023
Но у меня и муж своеобразный, с самой свекровью отношения очень хорошие...

В гости звали?• 01 февраля 2023
Я жила майже рік, коли було місяць дитині, то вигнала нас, бо випила зайвого і я її про це сказала. Але правда в очі коле, всеодно винна я. Чоловік зі мною.
Мадам Подлинник• 01 февраля 2023
Сложнее далась жизнь с сестрой мужа)
Злюка-закусюка• 01 февраля 2023
Залежить від батьків.
Зі своїми я б змогла жити (не тому, що вони мої, чоловік теж так вважає). Бо вони розуміють кордони і ніколи не вмішуються в наші справи.
Чоловікові батьки сприймають нас не як окрему сім´ю, а як додаток до їх, а себе як наших начальників. Я тут колись писала, як свекр спершу мені виказав фе, а тоді ще й до чоловіка дзвонив, щоб заборонив мені о 22-й годині гуляти з подругою, бо заміжній жінці це негоже. А це ми за 350 км живемо, що ж за життя було разом.
Але на щастя не було такої потреби, орендували житло, а тепер своє.
СамавиховуюКота• 01 февраля 2023
Не могу жить не со своими ни с мужа родителями Я должна жить своей жизнью и своей семьей Это ужасно жить кодлом
ФсеСама• 01 февраля 2023
У мужа классные родители, но жить с ними я бы точно не хотела.