Sibas2000• 01 февраля 2023

Як вам ідея для заробітку?

Хочу зробити фото з лишньою вагою і з кінцевим результатом (я знаю що я його досягну). І викладати усе це в Тік Ток , під час усього схуднення. Потім за гроші продавати меню(як я харчувалась). У тік тоці маю 192 підписника але сподіваюсь буде більше. Розумію що у мене немає освіти дієтолога , і може не зайти , але раптом ? Що скажете?
Результат:
вже голосів: 125
74 (59.2%) Ідея не дуже
51 (40.8%) Гарна ідея
ПростоБелка• 01 февраля 2023
Поки не спробуєте, не дізнаєтесь.ми ж не знаємо вашу подачу того всього)
happy camomile• 01 февраля 2023
У продающих такое тоже нет никакой освиты.Так что если вы что-то потеряете,вы ничего не потеряете И лучше сделать и жалеть,чем не сделать и всё-равно жалеть.
автор Sibas2000 • 01 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
Так. Просто бачу у деяких дівчат виходить непогано заробляти на цьому)
Не пью, не курю• 01 февраля 2023
Только ленивый и дурак не может найти все это бесплатно в инете.
Купипупсичек• 01 февраля 2023
Не спробуєте не дізнаєтесь , до того ж і мотивація буде. Успіхів вам, поки худнете вивчайте інфу як просувати цей інфо продукт
Аноним с кешбеком• 01 февраля 2023
Не думайте, что это так просто)
За блоггерами кто похудел и продаёт меню/упражнения, стоит целая команда пиарщиков, стилистов и операторов
Леска• 01 февраля 2023
Пробуйте. Чому ні?
автор Sibas2000 • 01 февраля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так , але всеодно люди ведуться) я навіть сама один раз купила інфу про схуднення за гроші )
Купипупсичек• 01 февраля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Значить цільова аудиторія вже є) як не дивно, на таке попит є завжди, як і на розклади таро, які можна самому робити на будь-якому сайті безкоштовно )
автор Sibas2000 • 01 февраля 2023
Ответ дляКупипупсичек
Дуже дякую , буду пробувати ) якраз почала і вага іде і така думка в голові з‘явилась))
Рыжик-пыжик• 01 февраля 2023
Мало б сенс якби ви складали меню по вподобанням клієнтів і вели б його, тобто контролювали щоденно. А так, ну можливо декілька людей куплять ваше меню.
Гу го гу го гу• 01 февраля 2023
Если не заработаете, то похудеете точно. Неудобно ж будет перед аудиторией)
Contento• 01 февраля 2023
Попробуйте, но вряд ли вам кто - то будет за это платить. Сейчас кучу диет можно найти в интернете бесплатно. А те кто ходит в спортзал и занимаются с тренером могут и программу питания с ним рассчитать.
Одяг та сумки• 01 февраля 2023
любая идея это опыт, а любой успех приходит только с опытом
Pelmeshek• 01 февраля 2023
Корисна ідея. Перш за все - для вас!
По-друге - когось вмотивуєте 🍀
Оч@ров@Шк@• 01 февраля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так такое сообщество все больше становится ленивыми дураками) Им нужно вот сейчас и на блюдечке.
автор Sibas2000 • 01 февраля 2023
Ответ дляРыжик-пыжик
Так я так і хочу. Бути на зв‘язку , на кожен день меню.
Гжегож Бженчишчикевич• 01 февраля 2023
Купіть якийсь курс, подивіться як це повинно виглядати. І зробіть свій курс. Думаю крім курсу ще важлива підтримка, тому, я б вела наприклад свою сторінку підтримуючо-мотивуючою.
Фрикаделька• 01 февраля 2023
Если завтра женщины проснутся и решат, что им нравятся собственные тела, представьте – какое количество людей сразу потеряют свой бизнес.
Гейл Дайнс
Tammy21• 01 февраля 2023
Готові взяти на себе відповідальність за здоров´я та життя інших людей не маючи необхідної кваліфікації? Велкам.
автор Sibas2000 • 01 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Все добровільно + меню буде збалансоване.
Вэнди Стар• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
идея, поражающая своей ’ новизной’...
за что платить деньги? за ваши успехи?
каждый худеющий может нарыть кучу инфв везде бесплатно..
вот Силу воли где купить - это был бы ’ нужный’лайфак..
а меню.. такое...
принцип питания понимаешь, ставишь фит сикрет и вперед..
Tammy21• 01 февраля 2023
Ответ дляSibas2000
Для кого збалансоване? Для вас, чи для дівчини на кок після третіх пологів та з видаленою щитовидкою? Чи ви тільки критично здоровим, після аналізів будете курс продавати? Це інфоколядування з рисками.
Багиня• 01 февраля 2023
Ответ дляВэнди Стар
идея, поражающая своей ’ новизной’...
за что платить деньги? за ваши успехи?
а меню.. такое...
В том же фат сикрете к тому же полно фоток с результатами и все охотно делятся что и как