Багиня• 01 февраля 2023
Передачка автобусом з Німеччини в Україну. Харчі під забороною?
Передаємо туди-сюди передачки з водіями автобусів, завжди все було нормально, передавали речі, ліки, трохи алкоголю, харчі. Все нормально доїжджало. Сьогодні дзвонить родичка з Німеччини й каже, що є якісь проблеми. Їй подруга розповіла, що сьогодні водій автобуса який їхав з Вінниці - відкривав та власноруч передивлявся всі відправлення, що люди приносили до нього. Викидали все, що не речі або документи. "Німці" мої хвилюються тепер, чи доїде мені з Німеччини їхня передачка, вони там напакували 25 кілограмів усіляких делікатесів та мають на вихідних відправляти. Взагалі можна харчі перевозити з Німеччини до України ось таким чином, в сумці?
ЯсноВидящая• 01 февраля 2023
Ну как повезет. Может их там на границе стали трясти и штрафовать. Официально, мясо, молоко, алкоголь нельзя.
Хочу барабульки• 01 февраля 2023
Ага, вон одежда и конфеты девочки и печенье не доехало в этот раз
В шоколаде• 01 февраля 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Не можна з України в ЄС, із ЄС в Україну - можна
Багиня
• 01 февраля 2023
Ответ дляУкуси меня
З Німеччини доїде,а з України відать поляки трусять
Так, вже знаємо що Українські рейси трусять. А що на зворотньому напрямку поки невідомо
ЯсноВидящая• 01 февраля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Так, з України