Конфиденциальность• 01 февраля 2023

у кого был сонный паралич, что вы в нем видели?

Жуткое состояние, правда?
Играю_на_кларнете• 02 февраля 2023
Ответ дляЛо Шарик
У меня это началось задолго до выхода этого фильма, я вообще не интересовалась ОС на тот момент и сейчас не особо вникаю, отмахиваюсь. Но приколы со снами есть с детства. Например, как в полном их разнообразии понять, где вещий и где нет, даже если сон замысловатый и имеет непрямое значение. Честно скажу, хочу от этого избавиться. Хочу отдыхать во сне, видеть спокойные красивые и ничего не значащие картинки.
А хіба не можете в такому усвідомленому сні програмувати собі щось цікаве?

Играю_на_кларнете• 02 февраля 2023
Аж незручно писати, мене мої сонні паралічі не лякають, навпаки, чекаю, давненько не було.
Того дитячого збоченця я позбулась, зараз біля мене просто хтось тусується, то типу кіт на нозі сидить, то в кімнаті шариться, сідає біля мене, а потім починає лягати (то було по типу тварини, ніби велика собака). З такого собі - було таке що до мене хтось ішов від дверей спальні і я дуже старалась проснутися щоб воно мене не торкнулося. А іншим разом воно до мене дійшло, я відкрила очі, а наді мною стоїть високий темний силует. Я його копнула ногою, щоб перевірити, чи це домашні, чи ні, а він розвіявся. Чомусь страшно не було. Я повернулась на інший бік і заснула.
Ло Шарик• 02 февраля 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
Может я неправильно скажу, но вам обязательно нужно научитьсч ставить защиту на себя. У вас большая потеря энергии, значит вами питаются’там’
Вы все правильно сказали ❤️
Шмоточницаца• 02 февраля 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
В мене було подібне в дитинстві, якось не подобалось, а лякало.
Меня бы это и во взрослом возрасте пугало. Не верю я в такой паралич, хоть убейте. Скорее в сущности поверю, чем в паралич с такими ощущениями.
Играю_на_кларнете• 02 февраля 2023
Ответ дляШмоточницаца
Може й якась сутність, бо в 8-9 років тіло ще не знає як відбувається інтим, а відчуття були дуже достовірні. Але рухнутись не могла, як при паралічі.
Короче, сутність педофіл, але добре, що я потім додумалась, як оте відвадити. А може виросла, та й вже стало не цікаво приходити))