Экспертиза• 02 февраля 2023
Як найкраще худнути після 40 років?
Поділіться своїм досвідом і позитивними історіями, будь ласка.
Лама_мама• 02 февраля 2023
Як і до 40
Якісне збалансоване зарчування, дефіцит калорій і дисципліна в прийомі їжі, кардіо для хорошого метаболізму, спорт для форми
Шаманю второпях• 02 февраля 2023
Так я і до 40. Менше їсти, більше рухатися. На їжі не заморочуватися, ніяких пп, дієт і т.д. Ну якщо вам самій не хочеться те пп.
Шаманю второпях• 02 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Як і до 40
От якраз дисципліна - це постійні зриви. З їжею треба налагодити стосунки, і перш за все - в голові.
Лама_мама• 02 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Як це - дисципліна це постійні зриви і з їжею треба еалагодити стосунки?
Фима Собак• 02 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Не можна примусово позбавляти організм. Треба, щоб просто не хотілось зайвий раз наїстись
Экспертиза
• 02 февраля 2023
Ответ дляФима Собак
Як це робити?
Шаманю второпях• 02 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Учіться читати між рядками і думати, коли читаєте)
Пластилин_Колец• 02 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
а що саме не зрозуміло? про стосунки з їжею? чи той факт що дисципліта - то зриви? я про перше згодна - тут навіть колись кидали відео (можу пошукати), а от про друге - думаю трохи інакше.
Лама_мама• 02 февраля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Так ви взагалі не розумієте що я написала
Вытворунка• 02 февраля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Абсолютно согласна) В юности вечно боролась с несколькими лишними кг, они меня объективно портили, ограничивала себя, периодически строгие диеты, едва не голодание. А вес потом возвращался, гад такой
Вроде и двигалась, и занималась дома, не так и много ела ( правда, сладкое всегда любила ). А потом как-то научилась договариваться с организмом. Вот перестала поправляться, хотя нормально полноценно питалась, не думая, что макароны или пирожки враги. Нет, я могу пару кг набрать, если много жрать
, но легко сбрасываю, просто перестав пить чаек с конфетами в 12 ночи. К слову, сладкое, мучное, жареное ем преспокойно, но стараюсь двигаться, пресс и попу покачать, йогой позаниматься, с собакой побегать. И важно еду считать своим другом, я серьезно, и не ограничивать жестко калораж, иначе организм переходит в режим сохранения энергии - а вдруг завтра не покормят? Со мной именно так.
Фима Собак• 02 февраля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Як це робити?
Якби я знала, то не зхомячила б зараз бутерброд))
Точніше, теорію я знаю, а на практиці іноді дозволяю собі..
Взагалі їм мало і з хлібом, є перекуси горіхами і сухофруктами. Яйця, мясо, риба, сир, цільнозернові каші на бульоні з домашньої куриці - піддаю шлунку роботи) Кава
з вершками, десь між сніданком і обідом, теж на пару годин замінює їжу.
Вітаміни Омега, Магне Б6 курсами, теж трохи допомагають.
Ще читала тут про хром, але не вивчала поки що
А ще я багато сплю)
Краля-Галя• 02 февраля 2023
Как и в любом другом возрасте - меньше жрать
Не знаю почему всех так не устраивает это простое решение.
Похудела в 40 с 65 до 50, мама похудела в 50 с 90 до 65.