Айболитная• 02 февраля 2023

Розболілось вухо у дитини -чим зараз допомогти?

Мами, можливо хтось порадить - донька 5р. почала жалітись що болить вушко, дала нурофен, чим ще допомогти щоб до ранку дотягнуть? Дитину шкода, мучиться і не спить...
СпайдерВумен• 02 февраля 2023
Треба зачекати. Скоро біль мине
Накладная• 02 февраля 2023
Аптека. Отипакс. Или Вы ночью не сможете купить ребёнку обезболивающее для ушка?
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляНакладная
У нас аптеки не працюють +комендантська година
СпайдерВумен• 02 февраля 2023
Ответ дляНакладная
В Україні комендантська година. Ви певно на раші. Там інші правила
Зоя Жорівна• 02 февраля 2023
Я знаю, що можна любі каплі на основі спирту. Найкраще це настойка прополюсу, накапать на вату і покласти у вушко. У вухо не капать.
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую, але немає нічого, можливо спирту десь є пару крапель. Ніколи вуха не боліли...
Зоя Жорівна• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
Чистий спирт не треба
Зоя Жорівна• 02 февраля 2023
Якщо нічого немає, нурофену досить.
Творю чудеса• 02 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А в Европе какие правила? Такие же, как в Украине? До жути странный коммент
Мамзелькин• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
До огляду ЛОРа нічого капати у вуха не можна! Знеболююче всередину + судинозвужуюче в носа
Накладная• 02 февраля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Рашка самая страшная страна для проживания. В ней могут только поломанные люди жить((( там впереди нищета, смерть, кровь и слёзы. Нет, я не оттуда. А про комендантский час, забыла
lana_banana04• 02 февраля 2023
Мне помогает борный спирт накапать на ватку и заложить ее в ухо, он прогревает и сразу снимает боль.
Но можно ли ребенку - не знаю, т.к. запросто может сжечь кожу в ушке.
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляlana_banana04
Дитині не ризикну, дякую. Дочекаємось 5 ранку і відпрпвлю чоловіка шукати аптеку
Ананомчикус• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
Спирт не треба. Можливо настоянка календули є?
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Немає нічого
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Вона щойно перехворіла і певно ускладнення почалось
Ананомчикус• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
Тоді нурофен і на вушко чи під вушко сухе тепло - наприклад , вовняний шарф чи щось таке
автор Айболитная • 02 февраля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дякую. Дрімає вже
Настенные трусы.• 02 февраля 2023
Ухо без осмотра и рекомендации врача капать НЕЛЬЗЯ. Обезболивающие долго подействовать. И промойте и закапайте нос, если есть заложенность или отёк.
Срочнокпсихологу• 02 февраля 2023
Обязательно нос закапать, даже если не заложен и нет насморка, и Нурофен.
Незнакомлюся• 02 февраля 2023
На жаль, так починається отіт. У дітей після нежиті - часто. В носі пройшло, у вушко пішло. Краще до лора. Якщо ще підніметься температура - точно він((