AnastasiaPol93-bff7• 02 февраля 2023

Тримається температура 37 більше тижня,без симптомів в кого було схоже?що це?

Піднімається температура 37 на вечір,або в другій половині дня,зранку,протягом першої половини дня нема,це вже більше тижня,думала переж місячними,але вони вже почались,темп всерівно піднімається,ще час від часу дає прос себе знати зуб мудрості трішки віддає в голову,за вухо,десна трішки болить,але єлі єлі....
В кого була так довго темп від чого може бути?поділіться,до лікаря на завтра записана
пицунда• 02 февраля 2023
у меня у знакомого три недели темпа без симптомов. ходил по врачам. сейчас уже лечит 2х ссторонюю пневмонию
автор AnastasiaPol93-bff7 • 02 февраля 2023
Ответ дляпицунда
Ого(((
пицунда• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Ого(((
та да я тоже в шоке рентген ничего не показывал. но у него утром была 37.6 а вечером поднималась до 38ми
dulenok• 02 февраля 2023
у меня так было..в течении месяца держалась 37-37,3...Никуда не ходила
Ответ дляпицунда
А в мене максимум 37
Ответ дляdulenok
Сама впала?зараз вже все добре?
Може після якогось віруса,грипа трималась?ми на початку січня вся родина перехворіла грипом А
dulenok• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Сама впала?зараз вже все добре?
это было в период короны...может она так проходила. Не знаю. Кроме этой температуры никаких других симптомов не было. Ну может, небольшая слабость. Но вообще конечно неправильно, нужно было к врачу идти.
Ответ дляdulenok
Може в мене теж корона....
Вона ж нікуди не ділась...
Або остаточне після грипа
dulenok• 02 февраля 2023
Сейчас подруга болеет с мужем...тоже температура 37-37,2..где-то неделю держится. Больше ничего нет
Ответ дляdulenok
Дивно
Може дійсно звичайний вірус і так протікає ....
А то я вже начиталась,напанікувалась
LinaFoxy• 02 февраля 2023
После короны такая температура пол года была
allo4ka21• 02 февраля 2023
Сильних стресів не було? У мене так від 37 до 37,5 піднімалась, спочатку іноді, потім перестала падати взагалі.
Dawkencia• 02 февраля 2023
Тоже больше недели температура такая.
Но есть другие симптомы,слабость,ломота,болело сильно горло ,нос заложен ,кашель.
Похоже на корону .
Ответ дляallo4ka21
Я б не сказала що прям стреси,але дуже я тривожна,за все переживаю,нервую,теж думала що від цього стану може бути....
Ответ дляDawkencia
Тоже больше недели температура такая.
Похоже на корону .
Можливо дійсно так ковід протикає...
З цією війною про нього забули
Ответ дляLinaFoxy
Короною не хворіла,але пічсля нового року всі злягли з грипом А,можливо це після нього так?в чоловіка і в доньки все ок.
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Три роки була з такою температурою. Кіста яєчника, сказали може давати таку температуру.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Кісту вилікували?темп вже стабілізувалась?
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
ТАк само яу і у Вас, ввечері починала підніматись. Бувало таке, що я її навіть не відчувала, просто чую що тепліша ніж завжди. Здавала аналізи, кров показала, що десь є запалення. БІльше симптомів ніяких не було. Знайшли ендометроїдну кісту. Не лікувала, настала вагітність. Після побачимо.
Ответ дляmmi583@mail.ru
А зара темп є?
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А зара темп є?
Не знаю, не міряю. Міряла на початку вагітності. Але вона у вагітних може підвищуватися.
JILLY• 02 февраля 2023
Нащо ви її міряєте, це НОРМАЛЬНА температура
allo4ka21• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Спробуйте біфрен попити
Ответ дляJILLY
37 на вечір норм?
JILLY• 02 февраля 2023
Норма й зранку, й 37.2 також це нормальна температура
Ответ дляJILLY
І це не є сигналом що в організмі є проблеми чи запальний процес?
Yulia126• 02 февраля 2023
У ребенка было. 2 недели 37-37.2. Потом через 2 недели 38.5, жуткий кашель и бронхит. При этом за неделю до диагноза дыхание было чистое и кровь спокойная.
TanyaTtt• 04 февраля 2023
Ответ дляallo4ka21
Так і тримається? у мене температура майже круглий рік 37.3-37.5
allo4ka21• 04 февраля 2023
Ответ дляTanyaTtt
Вже ні, я пролікувалась перед карантином, тепер піднімається дуже рідко і я завжди її відчуваю. Лікувалась біфреном, але пила місяць.
автор AnastasiaPol93-bff7 • 04 февраля 2023
Ответ дляTanyaTtt
А у Вас від чого темп?коли почалось?