AnastasiaPol93-bff7• 02 февраля 2023
Тримається температура 37 більше тижня,без симптомів в кого було схоже?що це?
Піднімається температура 37 на вечір,або в другій половині дня,зранку,протягом першої половини дня нема,це вже більше тижня,думала переж місячними,але вони вже почались,темп всерівно піднімається,ще час від часу дає прос себе знати зуб мудрості трішки віддає в голову,за вухо,десна трішки болить,але єлі єлі....
В кого була так довго темп від чого може бути?поділіться,до лікаря на завтра записана
Ответ дляпицунда
у меня у знакомого три недели темпа без симптомов. ходил по врачам. сейчас уже лечит 2х ссторонюю пневмонию
Ого(((
Ответ дляпицунда
та да я тоже в шоке рентген ничего не показывал. но у него утром была 37.6 а вечером поднималась до 38ми
А в мене максимум 37
Ответ дляdulenok
у меня так было..в течении месяца держалась 37-37,3...Никуда не ходила
Сама впала?зараз вже все добре?
Може після якогось віруса,грипа трималась?ми на початку січня вся родина перехворіла грипом А
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Сама впала?зараз вже все добре?
это было в период короны...может она так проходила. Не знаю. Кроме этой температуры никаких других симптомов не было. Ну может, небольшая слабость. Но вообще конечно неправильно, нужно было к врачу идти.
Ответ дляdulenok
Може в мене теж корона....
Вона ж нікуди не ділась...
Або остаточне після грипа
Вона ж нікуди не ділась...
Або остаточне після грипа
Ответ дляdulenok
Сейчас подруга болеет с мужем...тоже температура 37-37,2..где-то неделю держится. Больше ничего нет
Дивно
Може дійсно звичайний вірус і так протікає ....
А то я вже начиталась,напанікувалась
Ответ дляallo4ka21
Сильних стресів не було? У мене так від 37 до 37,5 піднімалась, спочатку іноді, потім перестала падати взагалі.
Я б не сказала що прям стреси,але дуже я тривожна,за все переживаю,нервую,теж думала що від цього стану може бути....
Ответ дляDawkencia
Тоже больше недели температура такая.
Но есть другие симптомы,слабость,ломота,болело сильно горло ,нос заложен ,кашель.
Похоже на корону .
Можливо дійсно так ковід протикає...
З цією війною про нього забули
Ответ дляLinaFoxy
После короны такая температура пол года была
Короною не хворіла,але пічсля нового року всі злягли з грипом А,можливо це після нього так?в чоловіка і в доньки все ок.
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Три роки була з такою температурою. Кіста яєчника, сказали може давати таку температуру.
Ответ дляmmi583@mail.ru
Кісту вилікували?темп вже стабілізувалась?
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
ТАк само яу і у Вас, ввечері починала підніматись. Бувало таке, що я її навіть не відчувала, просто чую що тепліша ніж завжди. Здавала аналізи, кров показала, що десь є запалення. БІльше симптомів ніяких не було. Знайшли ендометроїдну кісту. Не лікувала, настала вагітність. Після побачимо.
Ответ дляmmi583@mail.ru
А зара темп є?
mmi583@mail.ru• 02 февраля 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
А зара темп є?
Не знаю, не міряю. Міряла на початку вагітності. Але вона у вагітних може підвищуватися.
Ответ дляJILLY
Нащо ви її міряєте, це НОРМАЛЬНА температура
37 на вечір норм?
Ответ дляJILLY
Норма й зранку, й 37.2 також це нормальна температура
І це не є сигналом що в організмі є проблеми чи запальний процес?
Ответ дляTanyaTtt
Так і тримається? у мене температура майже круглий рік 37.3-37.5
А у Вас від чого темп?коли почалось?