Обнимашкина• 02 февраля 2023
Ролеты на окна из Юска
Кто- то видел их , как качество?
Еще интересует Ролета блекаут BOLGA цвет тауп это серо- коричневый? Светло- серые действительно светлые? На фото темные.
Выручалка• 02 февраля 2023
Зверніть увагу, що на сайті вказані розміри ролетів з урахуванням кріплення, а не полотна. Я так попала на цих ролетах. Написано 60см, а по факту полотно лише 57см. А мені як раз ці 3см і не вистачає на полотні.