Кто знает?
Ответ дляOksana0612
У 2018-2019 навчальному році функціонує 72 заклади загальної середньої освіти (далі - ЗЗСО) з навчанням угорською мовою. Про це УНН повідомили в Управлінні з питань інформаційної політики та комунікацій Міністерства освіти та науки України.
’ЗЗСО з угорською мовою навчання функціонують лише у Закарпатській області – усього 72 заклади. У школах функціонує 768 класів, де вчиться 13247 учнів’, - повідомили у Міносвіти.
У Закарпатській області також є 26 ЗЗСО з українською та угорською мовами навчання (242 класи, 3598 учнів).
І плюс пту/ коледжи
І ніхто не кричить шо нас їм віддадуть
Ответ дляKSENK@
А нужно всему верить из ТГ?
Пока ж не ввели, закон не подписали(а он вообще есть на рассмотрении, или только почву готовят?)
Один копирайтер своего добавил, второй что-то не дописал, а у людей паника на ровном месте...
Паника ? Где ?
Или паника это тема на советчице 😹
Oksana0612• 03 февраля 2023
Ответ дляasja2017
Одна специализированная, две нет, обыкновенные средние школы
В нас теж німецька перша мова - звичайна школа.
irisha2424• 03 февраля 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
а есть немецкий и франц в школьной программе разве?
Так є. Чому ні. В сина у школі друга мова на вибір польська або німецька. В паралельному класі лінгвістичного назилу ще є третя мова- китайська. В подруги в сина в іншій школі на вибір друга мова німецька/польська/ іспанська/ французька. Одна школі гімназія , інша звичайна
Ivanka Tramp• 03 февраля 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
что читается?) по заповедям русни, что
Польша мечтает захватить западную Украину?(с)
Законы принимает сама Украина, а виновата опять Россия.
Смешно честное слово.
Ivanka Tramp• 03 февраля 2023
Ответ дляTrink
Интересно чего тогда англии до сих пор не отдали или германии 😀
А разве англичане или немцы могут занимать гос должности и быть депутатами в ВР?
Нет.
А поляки уже могут.
Нет.
А поляки уже могут.
Ivanka Tramp• 03 февраля 2023
Ответ дляKSENK@
Ага.
Тогда поляки готовят кусок своей территории отдать Украине, бартер)
Вводят украинский, как доп.язык на выбор. Правда, в 2025/2026 учебном году.
Ну так правильно, заберут кусок Украины и украинские дети будут сдавать украинский язык.
Вот если бы они в ответ приняли закон, что украинцы могут в Сейм избираться, я б с вами согласилась.
Ответ дляIvanka Tramp
Вас только Польша интересует? А может посмотрите на Мариуполь?
dany_nepit• 03 февраля 2023
Ответ дляpo_li_na-49a8
в Украине? 3 языка или 2 вы учите? первый раз слышу
Київ, вчать 2 ін. мови з 1го класу, 3 мови з 7го, англійська, французька, німецька - на вибір. У старшого основна - англійська, у молодшого - німецька. Я 2006 випускалася зі школи, вчила англійську, німецьку та корейську