Ms. Анонимная• 03 февраля 2023
Як покарати злодюг з Польщі?
У чоловіка бізнес в Україні, виробляє товар,який продає у Європі. Там, грубо кажучи, фасують цей товар по гарних коробочках й продають у себе за вищою ціною.
Є польська компанія,з якою співпрацює декілька років. Товар вислали ще до НР, поляки внесли аванс,та пообіцяли вислати всю суму тоді,коли у себе продадуть всю продукцію. У чоловіка сумнівів не було,тому що кошти великі,товар не першої необхідності,з фінансами і у європейських компаній не дуже, - тому погодився.
Усі дедлайни по оплаті вже вичерпані,гроші не віддають,телефони вимкнені,на офіційні листи не відповідають. Документи у необхідні інстанції вже написані.
Була можливість прослідкувати за їх фін.операціями - усе ок,кошти рухаються,компанія робоча та не банкрот.
Т.к. чоловік не виїздний,попросили нашого друга який зараз в Польщі,завітати до боржників.
Як можна ще повпливати на них?
Я трішки в шоці з ситуації,тому що завжди здавалося що штрафи за такі махінації у Європі великі,й таких ситуацій просто не виникає
Як можна ще повпливати на них?
Тролю как могу• 03 февраля 2023
доверенность на адвоката на представление ваших интересов в Польше
Успокойся_Успокойся• 03 февраля 2023
Полиште рожеве уявлення про Європу.
Не розумію, чому люди у нас стільки нафантазували.
Там живуть такі ж люди і такіж шахраї як у нас.
Ms. Анонимная
• 03 февраля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
А договор какой то есть?
Или под честное слово товар отправлен?
Да,конечно есть. Пытаюсь понять,можно ли до суда что-то ещё сделать
Ангелочек с рожками• 03 февраля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Якщо компанія працююча, то навіщо чекати. Краще позов через суди. Як Ви уявляєте свої дії, якщо вони тупо відморозилися і не реагують на всі запити.
Капитанша• 03 февраля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Полиште рожеве уявлення про Європу.
+++++
Тоже никогда этих иллюзий, созданных нашими гастарбайтерами-полунелегалами, про благословенную Европу, не понимала.
Кошечка-муркошечка• 03 февраля 2023
11 лет работаю с Польшей, чего я только не видела. мало того что обманывают, так еще и за дерьмо считают, третий сорт. я даже беженкой никуда не поехала, потому что знаю всю ту мнимую хорошо)))