Единая страна!• 03 февраля 2023

Що робити якшо дитина погано вчиться( 5 клас

Не слухає уважно на уроці
Поверхнево робить дз - я перевіряю- переправляє і отримує гарні оцінки за дз, а на контрольних двійки
Ось сьогодні була кр по матем - 3 бали, по англ мові 7 балів
Всі предмети не тягне
Читає погано для свого віку
Програма загальна, не якась там посилена
Дітей не мучають (слухала як онлайн викладають) то вчителі лояльні, великих знань не требують.. просто треба бути уважним і хотіти це зробити
Ну от як бути.. халепа
Репетитори по математ/англ мові йдіть по книзі наперед шоб в школі було легше.. а ніфіга не легше( кр на 2-ки пише(
Силиконочка• 04 февраля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Хитрість і викрутитися це треба народитися таким, цьому не вчать. Як і комунікабельноств, інвестуванню, ораторству.
Вважаю, що комунікабельна, дуже ціную дружбу і ніколи не зраджу товариша, легко сходжуся з новими людьми в спілкуванні, але на свою користь не можу нічого використовувати, ніякими зв´язками не скористалася, ніколи не попрошу про послугу, пливу за течією.
Дивуюся, як люди вміють підняти знайомих, знайти знайомих своїх друзів, коли треба якась послуга чи зв´язки. Я взагалі таке не вмію.
Зараз треба бути хитрішому, лагіднішо у, вміти мати потрібні знайомства, десь нагло ними скористатися. Ніколи не могла, ні в роботі, ні в універі
Флірт то для мене вищий пілотаж. Реально, не вмію з чоловіками колегами, знайомими спілкуватися, як інші жінки. В мене або ’ друг в доску свій, як друг дитинства чи однокласник’, або просто колега, знайомий чоловік з який я не вмію засміятися та пожартувати, як це роблять інші жінки. З усіма рівні,офіційні відносини, спілкування
Бачу, що іноді посмішка та фраза, флірт легкий може допомогти колегам в роботі. Я зануда в цьому плані, народилася без вміння фліртувати з протилежною статтю
А у нас макарошки• 04 февраля 2023
Ответ дляСиликоночка
Подобається їздити в інші міста ( без проблем живу в квартирах та кімнатах і додому не хочу), люблю ліс, гори, велосипед. Люблю каву, шоколад, парфуми, люблю спати, дивитися гарні фільми, люблю бути сама на річці влітку засмагати годинами одна. Нічого толкового, все для релаксу ледацюги
Добре, щоб трішки виправдати себе напишу, що люблю прибирати, мити, прати руками не проблема, 6отова весь день прибирати, аби не готувати їжу, кухня то не моє, аж до рвоти. Ладна мити ванну та підлогу, унітази, вікна, вішати штори після прання, аби не заходити на кухню
Виходить, що нікого хоббі та вподобань для розвитку та користі не маю.
Тоді частіше бувайте на природі, адже це вам подобається! Я наприклад, сама не можу бути, мені ніяково. Але ж ми всі різні! До речі, не кожен вміє і любить прибирать, це великий плюс у вас!Будьте щаслива!
Силиконочка• 08 февраля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую. Усім теж бажаю щастя. Я просто обожнюю бути вдома одна. Без проблем тиждень сама проводжу ( були два рази випадки). Ніколи не скучно мені одній. Люблю тишу і робити, що мені хочеться