Петриківна• 03 февраля 2023
Как проявляется подагра?
Может ли она начаться с указательного пальца на руке?
Зажуженная Жужжа• 03 февраля 2023
У мужа началась на ноге. С тех пор прошло 2 года. Если начинается обострение, то иногда и на руке болит
КарамбОлька• 03 февраля 2023
Може.
З будь-якого.
Гострий біль, біль при спробі рухати палцем/суглобом, кінцівкою.
У чоловіка вже кілька років на нозі, прогресує сильно, в період загострення (міжсесоння, та після сильно навантаження на ноги) може кілька днів ходити на милицях, біль не дає вільно рухатись.
Хвороба паскудна(( Наглядайте за станом, здоровий спосіб життя, рекомендована дієта (погляньке в нет, там багато рекомендацій), бо можуть бути важкі наслідки.
Здоров´я
З будь-якого.
Здоров´я