Сирожено_пирожено• 03 февраля 2023
Роздуми про маленькі ЗП і хабарництво
Ось іде людина на маленьку ЗП у держ сферу: вчителі, таможеники, прикордонники, медіки, тощо.
Вони розуміють, що ЗП буде у кращому випадку середня. Або навіть маленька, принаймі на початку.
Але йдуть, причому рішення це не спонтанне, а цілком зважене, адже ці спеціалісти навчаються не один рік.
Чим вони керуються? Це любов до конкретної профсії? Чи особливий склад глузду, щоб вже від юності розуміти, що житиме за рахунок хабарів і налаштовує себе так з 20+ років?
Може є люди, хо свідомо обирав професію низькооплачувану, напишіть будь ласка про свої думки при виборі такої?
Сирожено_пирожено
• 03 февраля 2023
Ответ дляTeacher Dary
Я коли йшла на вчительку керувалася нічим. Це молодість і глупість
Тобто ви професію взагалі не обирали? А чому пішли саме на вчительку, а не на медика наприклад?
Teacher Dary• 03 февраля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Бо пройшла на бюджет. А в мед дуже було дорого. А я дівчинка з села який мед
Вишневий цвіт• 03 февраля 2023
1. не думают (как то оно будет)
2. специальность хороша для женщины - пригодится в семье (учитель, медик, госслужащий с коротким рабочим днем)
3. тоже самое что 2 но планируется что все равно будет муж содержать семью
4. взятки
5. будут содержать родители и\или родители настояли на такой профессии
6. призвание ( деньги не важны, готова к лишениям) но обычно совмещается с п 3 или 5
7. нужно было получить какое то высшее и пошла туда где были места
4. взятки
Сумчатая кошка• 03 февраля 2023
Ответ дляКоролеВешна
Склад глузду, таможеники, медіки - це на якій мові, автор?
От встромлю свого носа.... Слухайте, люди вчаться розмовляти мовою. І є велике бажання кинути цю справу завдяки таким як ви.
Я до війни розмовляла виключно російською (все життя). Тепер хочу на мові, але мені тут посітйно роблять зауваження. Дуже зверхньо. мабуть буду вертатися до тієї якою звикла.
Поступала в пед на специальность ’русский язык и литература; издательское дело и редактирование’. Ставку делала именно на редактирование.
На третьем курсе сказали, что в дипломе все равно будет написано, что мы учителя.
Доучилась. Ушла в декрет. Работать в школе не планировала.
Но 3 года назад устроилась работать в школу. Работаю лишь бы не сидеть дома. О заработке речь не идёт и никогда не шла)
Ответ дляСумчатая кошка
Да Вы нормально пишете. А автор не русскоязычная, а просто неграмотная
Ответ дляDani777
Ну Вы поставили рядом.. учителя и таможенника
О, прокидаються експерти.
75-90% митників приносять обіди з собою на роботу в пластикових судочках;
Діти вчителів змалку бачать, що більше, ніж зарплата складають грошові надходження зі зборів перед іспитами, репетиторство, різні халтури
Ответ дляDani777
Ну про взяточничество же.. какие там взятки у учителей, у них чаще призвание, а в таможню точно не по призванию идут
Знаю як мінімум 1 приклад ходьби на митницю за покликанням. Потім звільнилась сама, так як наскільки низька офіційна зарплата, навіть важко уявити, а життя на ’не зарплату’, воно не всім підходить
Ответ дляЭстрагон
О, прокидаються експерти.
Ох, давайте не рассказывайте только мне по тормозам и таможенников.. таких очень мало, сидят недалекие в ЦА, но вот 90% сидят на постах на живых деньгах.. я уже не говорю о руководстве.. и да, я таки эксперт.. за 23 года
Ответ дляЭстрагон
В ЦА якраз з офіційною зарплатою ситуація булаив рази краща. А на віддаленому посту, ой вей. За виключенням західного і південного кордону. Та й то...
А Киев? Другие города.. Я не говорю что прям каждый таможенник в жиру, но давайте объективно, процентов 80 точно не бедствуют