Послушная• 03 февраля 2023
Як звати ваших собак дівчаток?
Не можемо придумати кличку дівчинці цвергу. Мені здається в хлопців більше прикольних кличок.
Діти хочуть Бетті, мені щось більш нашенське хочеться.
Трахтибидох• 03 февраля 2023
Підтримую «нашенскі» Клички тваринам обома руками і ногами. Інше - то якийсь комплекс меншоваротості, наче наші слова менш круті і гідні в імена тваринам
Ух ты какая Я• 03 февраля 2023
в нас живе пані Юта ) До неї була Лінда, а в батьків спанієль Лайза
Дерево береза• 03 февраля 2023
У нас Блер і Іззі
У дворі:
ЛУна, Еббі (Ебігейл), Моніка, Еммі, Мія, Зара
У дворі:
Скромняшка• 03 февраля 2023
Одри
По документам Одри Хепберн + приставка питомника.
Когда взяли щенком, первый день сомневалась, не переназвать ли, но в итоге оставили, ей очень подходит
бифидобактерияЖоржик• 04 февраля 2023
У меня всех зовут, как ребенок называл)
Кошка Мася. И это капец, какая Мася)) Кто не спрятался, сам виноват, чьи вкусные локти торчат, нечего кошечку соблазнять)
Собаку тоже дочка называла. Я не разделяла, но и дочке мой вариант не понравился. Ходит с именем, что дала дочка) Все привыкли и уже всем нравится.
бифидобактерияЖоржик• 04 февраля 2023
Ответ дляboringmovie
раз на вулиці мужик звав Іру.. потім ми побачили, шо то маленьку собачку) з тих пір це найкреативніше ім´я, шо я чула.
В нас ходить лабрадор Федя)
Ще є пес Леон. Перше, що спадає на гадку - Леон-кіллер) А пес дууже спокійний, навіть, я б сказала, інтелігентний, дуже контактний як з людьми, так і з іншими собаками. Кане-корсо)
бифидобактерияЖоржик• 04 февраля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Взагалі тваринам не дають людські імена) Якщо Ви про них)
Трахтибидох• 04 февраля 2023
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ні, я не про них)