Янгол в камуфляжі• 03 февраля 2023
Хто розбирається в матриці долі або знає спеціаліста
Зразу напишу, якщо хтось вважає це нісенітницями, можете не напрягатись і йти в інші теми
Так от, хто може порадити спеціаліста для розшифровки матриці долі? Може хтось пробував сам розібратись, порадьте сайти тощо…. Напишіть свої відгуки, як вам, зайшло чи ні. Чи змогли якось зрозуміти і зробити висновки
Дякую
Котик-Пупсик• 03 февраля 2023
Вы про кружок с цифрами? Если да, то Валерия Бондарь, но у неё наверное дорого консультация (((
неДоПриличий• 03 февраля 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
та да, они по 400 долларов за консультацию берут
Голова колгоспу• 03 февраля 2023
Я сама трішки розібралася, все дійсно так в житті. Помилки теж побачила. Але щоб самій все зрозуміти, треба знати про старші аркани таро.
Котик-Пупсик• 03 февраля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Подскажите а как вы учились сами? По каким-то книгами или ютуб?
Голова колгоспу• 03 февраля 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Курси по таро.
Котик-Пупсик• 03 февраля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Курси по таро.
Так вроде же тема нумерологии 😅
Голова колгоспу• 03 февраля 2023
Ответ дляКотик-Пупсик
Так вроде же тема нумерологии 😅
Ну так вся нумерологія в матриці пов´язана з арканами таро. Ознайомтеся трішки.
Котик-Пупсик• 03 февраля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
)))))))))))