Фрося_Бурлакова• 03 февраля 2023

Шановні господарі собак, вже крик душі

Я знаю, що це вже не перша і навіть не десята тема. Але, хочу до вас звернутися.
Абсолютно без агресії (зараз є на кого спрямовувати агресію). Просто- звернутися, як Людина до Людей.
Зараз майже немає вуличного освітлення. Ви, як і завжди, виводите своїх улюбленців на прогулянку, щоб вони справили свої потреби. Ну чому ви не прибираєте за ними? Чому залишаєте ці кучки посеред тротуарів і доріжок? Якщо раніше можна було помітити і обійти, то зараз, коли освітлення нема, люди несуть лайно ваших собак на своїх підошвах у свої квартири.
Ну ви ж розумієте, наскільки це неприємно відмивати! Ви ж не саджаєте пса с*ати у своїй ванній? Бо, мабуть вам не хочеться прибирати цю "красу"? І виходить, що хтось має прибирати за вашою собакою у своїй квартирі.
Як до вас достукатися? Домашня тварина- це відповідальність, яка включає в себе і прибирання за ним лайна на вулиці. Ми ж цивілізоване суспільство?
Будь ласка, давайте вже навчимося не загиджувати простір навколо себе.
Наизнанку• 03 февраля 2023
У нас фонари работают
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
У нас фонари работают
Я дуже за Вас рада.
Воленс-неволенс• 03 февраля 2023
нужно чтобы каждый делал этим быдлюкам замечания.
высралась псина, быдло не убрало, а все молча мимо идут.
а нужно стыдить громко на всю улицу!
Кюветчица• 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
У нас фонари работают
А в нас ні (Ужгород)
А з собаками така сама біда
Мені казали, на Боздоші (район такий) пику нещодавно такому господарю били. Там пройти ніде, калюжі між новобудовами, все розбито, а характер у багатьох міцний. Ось і натовкли добре, щоб або раніше виходив, щоб донесла куди треба, або прибирав
Яичница с беконом• 03 февраля 2023
Стыдно им, брезгуют
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
а нужно стыдить громко на всю улицу!
Коли бачу ’процес’, питаю: ’Ви ж приберете, так?’.
Але у кращому випадку, хазяїн ’глухо- німий’.
Воленс-неволенс• 03 февраля 2023
...у нас 2 таксы. убираем всегда.
Колупалочка• 03 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
а нужно стыдить громко на всю улицу!
Есть такие что и делают замечание, а эти быдлюки даже внимания не обращают
Цыбулька• 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
У нас фонари работают
навіть якщо у вас і фонарі працюють, за собаками треба прибирати...правильно автор написала: посадіть домашнього улюбленця у свою ванну справити нужду
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Стыдно им, брезгуют
Ні, думаю, причина тут в іншому.
Цыбулька• 03 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
...у нас 2 таксы. убираем всегда.
респект! побільше б таких господарів!
Наизнанку• 03 февраля 2023
Ответ дляЦыбулька
Я не власниця собак. І не ходжу в темноті.
Поки не буде нормальних штрафів, це просто’сотрясание воздуха’ Ни о чем
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
...у нас 2 таксы. убираем всегда.
Так, я знаю, що багато відповідальних господарів. І не соромлюся подякувати, коли бачу, що хтось прибирає за своїм улюбленцем.
Кружите меня,кружите• 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Погоджуюсь. Нашого улюленця вже нема(( але прибирали завжди. На поводок-рулєтку купили карабін з пакетиками і прибирали.
Dawkencia• 03 февраля 2023
Делайте замечания кого видите .Пишите объявления возле дома.Я лично с собаками не гуляю на дорожках .Раньше убирали если на территории дома гуляли или собака не успевала .
Ждушечка• 03 февраля 2023
У нас во дворе есть полянка с детскими качелями и турниками. Собаки ее всю обгадили, потому что хозяева не хотят идти далеко от дома, им легче вывести собаку справить нужду прямо во дворе. И вот милая картина, как летом дети раскладывают в высокой траве покрывала, играют в куклы. А вся эта поляна загажена собаками, просто в траве не видно . А в снегу эти кучи как смотрятся?! И вообще сколько этих собак и хозяев развелось!
Цыбулька• 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
в цій темі мова не про освітлення, а про те, що за собаками треба прибирати....а то собак свині вигулюють
все по ГОСТу!• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Ні, думаю, причина тут в іншому.
а мені здається в цьому причина) мені б особисто було ніяково какулі прибирати (собаки не маю, якщо що), але я б прибирала.

уявіть як росфуфирена фіфа буде лайно в пакетик рукою брати)) та ні за що на світі)
riri• 03 февраля 2023
Сволочи потому что
Точная копия плова• 03 февраля 2023
К сожалению эти быдлохозяева не читают советчицу, вот ткнуть бы их носом в собачье дерьмо, а то задрали с этими собаками, постоянно гавкают, еще и дерьмо от них повсюду, в подъезде вечно грязь от их лап, и что удивительно от обуви такой грязи нет как от их лап. У нас еще и кучи в подъезде бывают от них, я уже и в жек жаловалась, на что они мне сказали, а вы раздайте кульки хозяевам собак, чтобы они за ними убирали, вы же знаете в каких квартирах они живут, на что я ответила, что лучше яду им раздам, чтобы они избавились от этих собак.
ЖующаЯКонфету• 03 февраля 2023
О автор, я вас поддерживаю, вчера шла с работы именно в такую кучку влезла, отмывала час сапоги, оно так воняет невыносимо, кляла всех собак и их хозяев.
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Тобто Ви так зневірені у наших людях?
У мене ще є надія ’порозумітися’)

Ви не ходите в темноті, а безліч людей ходить. І місять все це, і розносять по домівках(
РойЛеля• 03 февраля 2023
Ми ще не дійшли до цього, нажаль
Наизнанку• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
Тобто Ви так зневірені у наших людях?
У мене ще є надія ’порозумітися’)

Не буде ніякого толку, поки не штрафуватимуть. Це як з ремнями безпеки в машині.
РойЛеля• 03 февраля 2023
Особливо, коли сніжна зима і все водгочас в березні тане і така краса навколо
Дюймовочка• 03 февраля 2023
Ну автор , у меня собака и я убираю за ней всегда . НО была в Италии как там срут нещадно те хозяйские собаки и коммунальщики все за ночь убирают , так вот хочу #каквИталии , в Испании так же
автор Фрося_Бурлакова • 03 февраля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!

Ну, не знаю. Я власниця кішки. Спокійно прибираю її лоток. Ясно, не рукою в пакетику, але теж приємного мало.
Але домашня тварина- то відповідальність за все, що вона робить. Мені б може також простіже було з балкона викинути вміст котячого лотка, людям під ноги. Але ж прибираєш. Це ж член родини.
Клептоманка• 03 февраля 2023
Согласна. Хозяева должны убирать за собаками. А люди - за собой! Особенно летом, вокруг каждой скамейки горы мусора, пивных и других бутылок, семачки и фантики....
Капризуля• 03 февраля 2023
Ответ дляНаизнанку
Тоді треба і міханізм фіксації бо за кожним деревом поліцію не поставиш. Щоб можна було умовно кажучи на телефон засняти і надіслати фото та інші дані
все по ГОСТу!• 03 февраля 2023
Ответ дляФрося_Бурлакова
в мене трої котиків, я з вами солідарна)

просто мені б особисто було ніяково брати какахи на вулиці при людях. ще й не завжди поряд є сміттєві урни. але знову ж таки, я з вами повністю погоджуюсь, це треба робити.