pupsiklola• 03 февраля 2023

Львів. Чи поступаються у транспорті місцем?

Ми ВПО з Запоріжжя, зтикаємося з тим, що чоловіки не поступаються місцем у транспорті жінкам. Більше того, як мій чоловік поступається, жінки не сідають, відмовляються! Для нас це дуже дивно, може, не той культурний шар, чи що.. не розумію зовсім. Як їду сама - мужики поперед мене сідають і іміткють глибокий здоровий сон) тут емансіповане суспільство?
Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
А чого вам хтось має поступатись? У вас інвалідність?

nutty• 03 февраля 2023
Це Європа, дєтка ))))
Gala_h• 03 февраля 2023
Ну так мужики ВПО.
Марго 152• 03 февраля 2023
Ну в Києві так само. І стала часто помічати, що чоловіки сидять рядочком, а жінки стоять.
Julia_1997• 03 февраля 2023
В Європі взагалі ніхто нікому не поступається. Чому вас це дивує? Чоловік має таке ж право сидіти в транспорті як і ви.
Елена1265• 03 февраля 2023
Я уже и не помню, когда видела, чтоб женщине уступали место (если она не на 7 месяце беременности)🤔. Нигде
Причем, и в ЗП тоже не видела
Автор, вы как человек из прошлого
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляJulia_1997
Не знаю. В Италии уступают место)

inaka• 03 февраля 2023
Ні не поступаються , не прийнято
Julia_1997• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Не знаю. В Италии уступают место)
Я в Римі з березня. Ніхто нікому не уступає, хіба вагітним і стареньким.
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Причем, и в ЗП тоже не видела
Автор, вы как человек из прошлого
Почему из прошлого? Бывают воспитанные мужчины, очень редко, но бывают...
Mari4ka 25• 03 февраля 2023
А мне нравится идилия мужчина сидит под окошком и голову положит женщине своей на плечо очень часто такое наблюдаю в транспорте.
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляJulia_1997
Я до войны была. Значит, испортились(
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляМарго 152
Ну и что в этом хорошего? Не будем учитывать тот редкий случай, когда мужчина едет с ночной смены.

Некоторые мужчины (и это нормально) не могут сидеть, когда над ними стоит женщина...
феечка.• 03 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
Причем, и в ЗП тоже не видела
Автор, вы как человек из прошлого
Ну не знаю, уступают люди, за последнее время даже чаще
Я из ЗП
Марго 152• 03 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
Ага. Декілька місяців тому, таке спостерігала. Тривога, метро зупинили, в маршрутці хлопець під віконцем, голову на плечико поклав, а поряд бабуся років так 75 на одній руці годину вісить.
Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Це не показник вихованості)
Елена1265• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
На моей памяти такое было только один раз, лет 10 назад, молодой человек уступил место моей подруге, думая, что она беременная
И все, больше не встречала.
И в Запорожье, до войны, была 4 раза, ехала на вокзал в переполненных маршрутках и никто там место никому не уступал
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Це не показник вихованості)
А показатель чего?)
Gala_h• 03 февраля 2023
Доречі їхали із Запоріжжя в Бердянськ, до війни повномасштабної, але для нас війна вже йшла. Боже яке хамство, що водій, що деякі пасажири, і саме прикре, щодо мови. Навіть відео маю, але то срач буде.Після того, як нас не розуміють добре, в ту сторону нажаль вже не їхали на море.

Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А показатель чего?)
Того, що чоловік виховувався в совкових установках, в гендерних стереотипах)
Марго 152• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert

Дивне питання про що тут хорошого. Я не писала, що це добре. Насправді ситуації різні і здоров´я різне, але не у всіх поголовно. Сьогодні заходила, думала сяду, то бідний мужик обіг мене і вискочив перший.
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляСерпневе кошеня
Ну, если кто-то считает себя лошадью, то пожалуйста... Лично у меня возражений нет...
Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
Ответ дляМарго 152
А чому ніхто з жінок/дівчат не поступився? Я б поступилась. Тут більше приклад відсутності жалю у всіх пасажирів, а не приклад одного поганого хлопця, а всі навкруги білі пухнасті сиділи.
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляМарго 152
Так в большинстве случаев и бывает.
Поэтому те редкие случаи, когда мужчина остаётся мужчиной, радуют. ..
автор pupsiklola • 03 февраля 2023
Мене більш за все дивує, що жінки відмовляються сідати))) я ніде такого не бачила, в тому числі в Польщі. Ніби то є дикість, розумієте? Шо то за вайб? Звідки?
Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
А ви чоловіків вважаєте лошадьми? Вже час відноситись до чоловіків, як до людей, а не гаманців і рабів. Так само як і жінки не кухарки і прибиральниці. Ну це якщо ми хочемо жити як люди)
Oasis in the Desert• 03 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
Я всегда с радостью соглашаюсь!
Как можно отказываться? Даже не верится!)
Серпневе кошеня• 03 февраля 2023
Ответ дляpupsiklola
Бо вони не вважають себе слабшою статтю) чи хворими
Марго 152• 03 февраля 2023
Ответ дляOasis in the Desert
Так в большинстве случаев и бывает.
Так і є. Але в мене враження, що тих самих, що є чоловіками забрали на війну. Нехай мене забанять, але реально таке враження, що в метро, що по роботі.
автор pupsiklola • 03 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
И все, больше не встречала.
В наших маршрутках іноді суто технічно важно місцем поступитися 😝 А тут - велеченьки автобуси