Oksana-f9a3• 04 февраля 2023

Не розумію що відбувається зі мною( загострення страхів

Сьогодні викликали таксі і водій їхав начеб-то 90, але мені здалося, що дуже швидко і на поворотах був різкий. Після того як вийшла почалися сильно труситися руки, ноги, крутиться голова, і відходила на роботі ще хв 15. Часто користуюся послугами таксі, начеб-то нормально все було і чоловік коли возить то норм. Тиждень назад проходила мрт, ледве витримала, лежала 40 хв, коли встала те саме головокружіння трусяться кінцівки, хотілося плакати і істерики, боялася в апараті відкрити очі, є трохи боязнь закритого простору. Ще боюся висоти, за час війни не їхала нікуди декілька разів були прольоти біля мене і вони заставали мене уві сні і я сильно лякалася підскочуючи з ліжка. Раніше я хоч і боялася висоти, швидкості та закритого простору, але так мій організм не реагував на це. Я ще молода, мені до 30. Батько також боїться швидкості і погано переносе транспорт. В невролога на огляді була з іншого питання, але сказали в мене все ок. Чи можуть бути це прояви панічних атак? І чи потрібно з цим щось робити( пройшло більше години до сих пір тремтять руки і ноги…(
НуПогоди!• 04 февраля 2023
Короткий стрес мобілізує людину , а довгий виснажує. Мабуть настав Ваш поріг витривалості всіх цих подій, потрібно до лікаря за заспокійливим

Белый Лосик• 04 февраля 2023
купіть собі трави - попийте трохи
для зняття панічних атак - я лежу в гамаці ( для йоги) він окутає - відчуття як в дитинстві на ручках
Меряно-перемеряно• 04 февраля 2023
Гормоны шалят
Сдавайте пакеты для женщин, отсюда смотреть ,что делать
Гу го гу го гу• 04 февраля 2023
после того как начала водить сама - не могу ездить с таксистами, то медленно, то быстро, бесят все....
Grove• 04 февраля 2023
К неврологу на прийом.