Zelenkа• 04 февраля 2023

Хвилювалочки, прокидаємось!

Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Я на вайбер буду писати особисто
Дяка

LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Даааа
Только я там не писала, а читала
Правда, она предсказывала шахедов этой ночью(которая прошла)
Конечно могут и в другой день
Те ’ чуйки’ то такое
Зеленка наша тоже писала, там совокупно все вместе- ожидание пипеца, дни от последнего, гормоны, атмосферный фронт

Ну и наше любимое -’ жить в страхе’
Никуда не деться, реалии
Но я всегда за то , чтоб отделить страх реальный от фантазийного, и жить
Алёна-01• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Все буде добре! Спіть побільше, набирайтесь сил, їжте корине - ви за двох зараз!
Дякую!
Тільки почала дрімати - тривога!
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вам на телефон не приходят сообщения о тревогах?
Через раз. Когда нет интернета, то не приходит.
Vodoleya• 04 февраля 2023
Уже и миг взлетел. Гады
LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ дляil-mari
а я зранку включила тв, що дуже рідко роблю, почула, що ракети дальні нам дадуть через 9 місяців...я в ах-є, маю надію, що я не так зрозуміла...
В течении 9 месяцев
viika65• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Людочка наше золото. Эксперт
жалко, сейчас реже стала в тему заходить. я бы ее посты читала с утра до вечера.

автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
За сиром, ковбасою, овочами і фруктами, та й горішків треба докупити
Сало мені з Коломиї вислали, бо в Києві кіло сала по ціні цілої свині
Тю, що це в столицях за ціни? В нас адекватні, го в БЦ на сало, на центральний базар.
Nata.t.1970• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
А....понятно
У меня также
Yellow berry• 04 февраля 2023
Ответ дляSokol_v_tapkah
У нас еще метет. Но не думаю, что долго пролежит. Реально нормальный снег впервые тут. И минуса еще толком не було
Ось такий сніжок
Алёна-01• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Крейди хочеться поїсти, признавайтесь?
Нєє)
В мене жодного разу харчові звички не змінювалися. А от просто поїсти хочеться))
irina 2709• 04 февраля 2023
Всім доброго раночку, якщо він добрий
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Крейди хочеться поїсти, признавайтесь?
Чё сразу крейда? Может просто уксус яблочный выпить или ещё какие деликатесы
tarveldy• 04 февраля 2023
Ответ дляМарго 152
Маю надію, що реальну картину пи&діти по телевізору не будуть, а дадатт раніше. Інакше через 9 міс нам нічого не треба буде.
Ну хіба шо Залужний таки вирішить забрати ще кубань, під помідори
rybka21• 04 февраля 2023
Бавовну вже всі бачили в бенеерії?
Vodoleya• 04 февраля 2023
Ответ дляYellow berry
Ось такий сніжок
Красота!)
В Кривом Роге поменьше’))
LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
Людочка наше золото. Эксперт
Так попросю
Завишеные ожидания, то поганенько таки. Не нада
tarveldy• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Крейди хочеться поїсти, признавайтесь?
Ой нагадали, з мене у зоомагазинах вже відверто ржали з тією крейдою
rybka21• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так попросю
Ага, ти диви, хочуть лаври льоши причепити

SameTo• 04 февраля 2023
А мне машину на сто везти, но, уверена им все равно на тревогу.
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляviika65
Да, Людмила, исправляйтесь. Вы нам нужны
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ для Просто я

Вагітні такі кумедні, я подружці розказую, як вона жерла тоннами жовті полосатіки, а вона каже, не було такого
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Не зря я хочу жить в БЦ
Yegonyashka• 04 февраля 2023
вынюхивают сучарища
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ для Просто я
мене за першим тягнуло на шампанське та сирі яйця, а за другим - на різне сміття у вигляді чіпсів, сухариків, а ще на вонючу кільку
автор Zelenkа • 04 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
А там яка, ця що для папужок?
Кіт радий, не їдемо поки, ганяє м‘ячика по коридору, аж стіни розсовуються
Просто я• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Бавовну вже всі бачили в бенеерії?
Дааааа, как бальзам на душу
rybka21• 04 февраля 2023
Дивіться, яка краса
https://t.me/place_kh/41748?single=
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Бавовну вже всі бачили в бенеерії?
Так
LudaSHS• 04 февраля 2023
Ответ дляrybka21
Бавовну вже всі бачили в бенеерії?
Пожар на нефтебазе в Белгородской области. По словам губернатора, помимо нефтебазы, загорелся стоявший рядом завод металлоконструкций, производивший пролеты для Крымского моста.
Хорошо горит чеее