Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Наші - безмежно круті! Донбас - це була і є і буде Україна. Вивітрилось вже рашинське за 100 років.
Русня в своїх пабліках ниє, що не розуміє, як втриматися на території, де населення їх ненавидить і здає, як тільки є зручна можливість. А нах.. приперлися? Додому, на болота, гойдааа
mmi583@mail.ru• 04 февраля 2023
Хух, я встигла аналізи здати. Всім доброго ранку, картопляники - слідом за кораблем!!
Ответ дляKvitkaliliia
Я от не можу зрозуміти, ну ЯК можна такими тупими бути в принципі? Ну в кожного із нас є родичі/знайомі в болотном царстві. Вони ж здавались адекватними. Загадка!
VivaForever• 04 февраля 2023
Ответ дляБасина
А ми в Ділу з дитиною зібрались... сидимо голодні(((
А ми встигли здати аналізи,теж голодні)
Kvitkaliliia• 04 февраля 2023
Ответ дляKlodia
Есть, но я не знаю, отчего ступор… как представлю, что это ехать туда, у него свой дневник вождения забирать, здороваться с ним… пока так.
Буває, але вчіться вимикати емоції і просто робити те, що треба. Дуже знадобиться водію-початківцю. Я, коли почала сама їздити, то лише тоді зрозуміла, що означає ’Проїхали!’
mmi583@mail.ru• 04 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Нє, в мене там нікого нема. Ні родичів ні знайомих. Можу з чистою совістю росіян паскудити до 10 коліна.
Yellow berry• 04 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Доброго ранку і дня і вечора і ночі
Ответ дляZelenkа
Та вже на кабанчику давайте майстрів знайдемо і повішаємо ті телеки. Тільки кронштейн купити треба.
у меня на специальном столике стояли, сейчас рядом стоит. живу возле ТЭЦ, после прилетов окна на распашку от взрывной волны. пока не рискну поднимать, пусть на полу стоят.